ورود / ثبت نام

ورود

آموزش بازی پوکمون گو یک واحد درسی در دانشگاه انگلیسی میباشد !

آموزش بازی پوکمون گو یک واحد درسی در دانشگاه انگلیسی میباشد !
دانشگاه سلفورد انگلیس در اقدامی عجیب ، یک واحد درسی آموزش بازی پوکمون گو را در واحدهای دانشجویان قرار داد . به گزارش دیلی میل هدف از قرار دادن این بازی در واحدهای آموزشی ، درک بیشتر دانشجویان از فناوری اطلاعات کسب و کار و میباشد تا این واحد آموشی دست یافتنی تر باشد .
دکتر دیوید کرپس که از اساتید این داشنگاه میباشد بیان کرده است که این بازی بهترین تجربه و درک را نسبت به درس اطلاعات کسب و کار به دانشجو منتقل میکند . درس فناوری اطلاعات کسب و کار در مورد ارتباط بین کسب و کار، افراد و سیستم‌های اطلاعات است و بازی پوکمون گو با داشتن سیستم های اطلاعاتی مختلف ، به کار گیری دوربین دیجیتال و همچنین استفاده از قابلیت جی پی اس ، سرآمد این گونه بازی هاست . 
 
آموزش بازی پوکمون گو یک واحد درسی در دانشگاه انگلیسی میباشد !
 
جالب است بدانید این اولین باری نیست که دانشگاه ها اقدام به برگزاری اینگونه کلاس ها میکنند . دانشگاه آیداهو نیز یک واحد درسی از این بازی در سرفصل های درس ها قرار داده است . 
استیون برد ، استاد این درس بیان کرده است : این بازی چیزی فراتر از یک بازی معمولی میباشد و علاوه بر یادگیری اصول فنی و امور درسی ، کار گروهی و همچنین مدیریت کردن یک مجموعه را به دانشجویان آموزش خواهد داد .
امتياز دهيد:
2
آیفون 6 اس آتش گرفت
تلگرام آیفون آپدیت شد : ویژگی جذابی به تلگرام اضاف...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.