آيفون 6 پلاس هم منفجر شد

آيفون 6 پلاس هم منفجر شد !!!

آيفون 6 پلاس هم منفجر شد !!!
اخبار پیرامون گلسکی نوت ۷ سامسونگ و انفجارهای مکرر آن چند روز پیش کل فضای اخبار آی تی را در برگفته بود و اینقدر این اتفاق زیاد افتاده بود که سامسونگ رسما اعلام کرد کلیه گوشی ها باید از بازار جمع آوری شوند . اما حال شاهد آن هستیم که یکی از محصولات اپل هم دچار این مشکل شده است . آیفون 6 پلاس یکی از دانشجویان شهر برلینگتون به طور کامل سوخته است . یکی دو روز قبل بود که خبر انفجار آیفون 7 قبل از رسیدن به مقصد به گوش همه رسیده بود .
به گفته یکی از همکلاسی های این دانشجو : 
" همه سر کلاس درس بودیم که ناگهان صدای انفجاری آمد . ناگهان دیدیم که دود غلیظی از جیب هالواتی بیرون آمد و متوجه شدیم که گوشی اش دچار مشکل شده است . " 
بنابراین میتوان به صورت قطعی گفت که گوشی به شارژر متصل نبوده است و این اتفاق در حالی رخ داده است که گوشی در جیب عقب این دانشجو قرار داشته است .
البته باید به این نکته اشاره کنیم که گوشی این فرد چند وقت قبل آسیب دیده بود و دارای ترک های روی بدنه بوده است که به نظر میرسد این وضعیت ظاهری در این حادثه دخیل میباشد . همان طور که میدانید باتری های لیتیومی پس از اعمال فشار خاصی دچار آتش سوزی و انفجار میشوند و این حادثه هم به نظر میرسد به همین علت رخ داده است . 
 
امتياز دهيد:
2
اپل نرم افزار زیر را به عنوان نرم افزار هفته انتخا...
آیفون 6 اس آتش گرفت

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.