ورود / ثبت نام

ورود

اپل مرکز تحقیقاتی ۴۵ میلیون دلاری در چین افتتاح میکند

اپل مرکز تحقیقاتی ۴۵ میلیون دلاری در چین افتتاح میکند
کمیته فناوری ژُنگوانجون طی خبری که در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است ، بیان داشته است که اپل در صدد است تا یک مرکز تحقیقاتی گسترده در چین افتتاح کند و هدف از این پروژه جدید ، تولید سخت افزارهای جدید میباشد . 
گفته میشود این پروژه جدید در ابتدا با ۵۰۰ کارمند شروع به کار خواهد کرد . البته پیشتر تیم کوک هم به این موضوع اشاره کرده بود . 
به علت مشکلات زیادی که طی چند ماه اخیر اپل برای فروش محصولاتش در چین مواجه شده بود ، تیم کوک اعلام کرده بود که قصد دارد تا همکاریش را با چین گسترش دهد و سرمایه گذاری در این کشور را افزایش دهد . البته به گزارش وال استریت ژورنال اپل اظهار نظری در این خصوص انجام نداده است.
به نظر میرسد که این آخرین سرمایه گذاری اپل در این کشور میباشد . اپل پیش تر هم در کشور چین سرمایه گذاری زیادی را انجام داده بود . یک میلیارد دلار هزینه سرمایه گذاری در کمپانی Didi Chuxing بود که چیزی شبیه اوبر میباشد و ک ایپلیکیشن اشتراک خودرو است .
همان طور که گفته شد ، تمامی این سرمایه گذاری ها در رابطه با محدویت هایی است که چین برای شرکت اپل در کشورش وضع کرده است و در راستای تلطیف روابط میباشد . 
آیا ایران هم این شرایط سخت را اعمال کرده است تا اپل از مواضع خود کوتاه بیاید و در ایران سرمایه گذاری داشته باشد ؟؟؟
امتياز دهيد:
7
آخرین وضعیت مقر جدید اپل چگونه است ؟
اپل به پرداخت غرامت 368 میلیون دلاری محکوم شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.