ورود / ثبت نام

ورود

امنیت آی او اس ۱۰ کم شده است و احتمال شکستن قفل آيفونتان وجود دارد

امنیت آی او اس ۱۰ کم شده است و احتمال شکستن قفل آيفونتان وجود دارد

آپدیت جدید امنیتی اپل برای آی او اس 10 در راه است :

به تازگی مشخص شده که آی او اس 10 در زمینه تهیه نسخه های پشتیبان کدگذاری شده در قالب برنامه آیتونز, آنقدر که باید مطمئن نیست. این مطلب در تحقیق یک گروه توسعه دهنده روسی مشخص شده است .
آنها اعلام کرده اند الگوریتم مربوط به کلمه عبور در آی او اس 10 قدیمی است. این توسعه دهندگان مشغول ساخت برنامه ای برای شکستن قفل آیفون بودند که متوجه این تغییر جدید در آی او اِس 10 شدند. به گفته آنها با این تغییرات هکرها قادرند 2500 بار سریعتر پسورد گوشی شما را پیدا کنند. اپل در آی او اِس 10 تعدادی از کنترل های رایج برای کلمه عبور را حذف کرده است. اپل از خطرات که اطلاعات کاربرانش را تهدید میکند مطلع است و مشغول کار بر روی یک آپدیت است تا جنبه امنیتی آی او اِس 10 را تقویت کند.
برنامه PhoneBreake محصول شرکت اِلکام میتواند در هر ثانیه 6 میلیون کلمه عبور را بر روی آی او اِس 10 امتحان کند این در حالیست که این عدد برای آی او اِس قبلی عددی نزدیک به 2400 کلمه عبور در ثانیه بود. اپل به کاربرانی که پشتیبانهای کدگذاری شده از آی او اِس را بر روی مک خود ذخیره کرده اند توصیه کرده که برای افزودن یک لایه امنیتی جدید به اطلاعات خود از برنامه FileVault استفاده کنند.
امتياز دهيد:
7
پیش بینی ها از فروش کمتر آیفون 7 نسبت به آیفون 6اس...
آیا اپل به اس ام اس های آیفون دسترسی دارد و حریم م...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.