ورود / ثبت نام

ورود

فراخوان نوت 7 سامسونگ به افزایش 25 درصدی فروش آيفون 7 خواهد انجامید

فراخوان نوت 7 سامسونگ به افزایش 25 درصدی فروش آيفون 7 خواهد انجامید

فروش آيفون 7 :

شاید این بدترین اتفاقی بود که میشد برای یک گوشی و یک شرکت بزرگ مانند سامسونگ رخ دهد . آتش گرفتن سری ۷ ام گوشی های سامسونگ ، خبری بود که در روزهای گذشته در صدر اخبار دنیای فناوری بود . اما این خبر بد  برای شرکت سامسونگ ، یکی از بهترین خبرها برای رقبای آن بود . هوآوی ، ال جی و ... . مخصوصا شرکت اپل که در همین برهه زمانی دست به معرفی پرچم دار جدیدش زد و آيفون 7 را رونمایی کرد . آیفونی که از همه لحاظ یک سروگردن از همتای سامسونگی خود بالاتر بود و حالا عرصه را خالی از رقیب میبیند . 
قبل از اینکه این اتفاق برای گوشی سامسونگ رخ دهد ، تمامی شرکت های فروشنده قطعه در کره جنوبی بر این اعتقاد بودند که آيفون 7 تا پایان سال جاری فقط 80 الی 85 میلیون به فروش خواهد رفت ، اما پس از این اتفاق بر این باورند که فروش آيفون 7 با رشد 17 الی 25 درصدی مواجه شده است و کمال استفاده را از عدم حضور رقیب خود برده است . همچنین شرکت سرمایه گذاری IBK اعلام کرده است که فروش آيفون 7 تا پایان سال جاری به عدد 100 میلیون خواهد رسید . 
لی سئونگ وو، از پژوهشگران شرکت کره ای سامسونگ میگوید این یک امتیاز بزرگ بود که سامسونگ دو دستی تقدیم اپلی ها کرد . این اتفاق نادر که برای سامسونگ رخ داده است رشد قابل توجهی را برای فروش آيفون 7 در آمریکا در پی داشته است .
باید منتظر باشیم تا عکس العمل سامسونگ در برابر این وضعیت روشن شود . 
امتياز دهيد:
6
آیا میشود با خیال راحت آیفون ۷ خرید ؟ علیرضا محمدی...
ویدیوهای مقایسه آيفون 7 با گلکسی اس 7 سامسونگ را م...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.