ورود / ثبت نام

ورود

پست مهم : آیا مشکل صدای آيفون 7 نرم افزاری میباشد ؟

پست مهم : آیا مشکل صدای آيفون 7 نرم افزاری میباشد ؟
حدود ۳ روز از رونمایی آيفون 7 و عرضه جهانی آن میگذرد ، اما گزارش های زیادی مبنی بر مشکل صدا به اپل رسیده است . طوری که برخی از کاربران مطرح کرده اند صدایی شبیه صدای فن لپ تاپ از داخل آيفون 7 به گوش میرسد . البته این موضوع به صورت دائمی نیست و فقط زمانی این صدا منتشر میشود که کار سنگین با آيفون 7 انجام شود . 
استفان هکت اولین نفری بود که این موضوع را مطرح کرد و حتی وی برای اینکه این موضوع را به اثبات برساند یک ویدیو هم در سایت یوتوب منتشر شد . پس از گذشت چند ساعت ، کاربران دیگر هم این گزارش را به اپل دادند و مدعی شدند که آیفون 7 آن ها هم پس از کار سنگین با آیفون صدای زیادی از خود تولید میکند و این موضوع ناراحت کننده است .
دارل اثرینگتون ، کارمند سابق روابط عمومی شرکت اپل هم به این موضوع اشاره کرده است و اذعان داشته است که آیفون 7 وی هم دچار این مشکل میباشد .

آیا همه آيفون 7 ها دچار این مشکل هستند ؟ 

قطعا جواب خیر میباشد . پیش تر بسیاری از سایت های رسمی و سایت هایی که بنچمارک محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه میکنند ، چنین مشکلی را گزارش نکرده اند . همان طور که میدانید سایت های مربوطه برای تهیه گزارش در مورد عملکرد گوشی در شرایط مختلف ، از حداکثر توان محصول استفاده میکنند و البته این سایت ها چنین گزارشی را منتشر نکرده اند . 
 

آيا مشکل نرم افزاری میباشد ؟ 

احتمال میرود این مشکل از پردازنده پرقدرت A10 Fusion نشات بگیرد . صدای منتشر شده ، چیزی شبیه صدای فن لپ تاپ میباشد و البته میدانید که داخل آيفون چیزی به نام فن وجود ندارد و با توجه به اینکه این صدا فقط زمانی بروز میکند که آيفون تحت فشار قرار میگرد ، بنابراین حدس وگمان ها به سمت CPU رفته است . البته این حدس زده میشود که این صدا ناشی از سرد کردن دمای داخلی آیفون هم باشد که سیستم جدیدی پیاده سازی شده است . 
مرکز پشتیبانی اپل به هکت گفته است که گوشی را به یکی از مراکز اپل ببرد تا گوشی مورد بررسی قرار بگیرد . زمانی که پشتیبانی به یک فرد اعلام میکند که گوشی را به اپل استور ببرد بدین معناست که این یک مشکل خاص میباشد و همگانی نیست . اگر این مشکل به صورت همگانی بود ، اپل هم مانند سامسونگ که دچار آتش سوزی میشد ، فراخوان عمومی میداد . بنابراین پشتیبانی گوشی را میخواهد تا چک کند که این اتفاق تا چه حد واقعیت دارد و آیا مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری میباشد . 
به یاد داشته باشید که اپل از این موارد زیاد داشته است که با یک آپدیت کوچک حل شده است . پیش تر مشکل آنتن دهی آيفون 4 اس با یک آپدیت حل شد . بنابراین احتمال اینکه با آپدیت مشکل رفع شود بسیار زیاد است .
باید منتظر خبرهای بعدی در باره این موضوع باشیم .
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
15
معرفی آيفون 7
آنتن دهی آیفون 7 پس از اجرای طرح رجیستری به مشکل خ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.