ورود / ثبت نام

ورود

گالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداری

گالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداری

اپل به شما دلایل زیادی میدهد تا آیفون 7 را به عنوان گوشی جدید خود انتخاب کنید: پردازنده جدید که شاید سریعترین در نوع خود باشد, ساختار ضد آب, صفحه نمایش روشنتر, اسپیکرهای استریو و... که میتوان لیست این ویژگی ها را ادامه داد. بدون شک یکی از برجسته ترین تغییرات آیفون امسال, بخش دوربین آن است که این موضوع برای آیفون 7 پلاس اهمیت دوچندان دارد چرا که از دوربین جدید مبتنی بر دو لنز سود میبرد.

آیفون همیشه به داشتن دوربین های همه کاره معروف بوده, که با توجه به تغییرات آیفون 7 و تبدیل شدن دوربین آن به 12 مگاپیکسل, انتظار میرود همچنان با وضوح عکس گرفته و ویدئو های با کیفیت ضبط کند.

اگرچه که کیفیت دوربین آیفون 7 همانند آیفون 6 اس, همان 12 مگاپیکسل است, اما اصلاحاتی که روی آن اعمال شده است باعث شده تفاوت زیادی با نسل قبلی داشته باشد.

تصاویر و ویدئوی زیر که همگی با آیفون 7 پلاس گرفته شده اند را ببینید. کیفیت و وضوح آنها کاملا مشهود است و نیاز به توضیح ندارد.
 
 
 
گالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداری
امتياز دهيد:
7
آیفون 7: دکمه هوم فقط با لمس پوست بدن کار میکند
تست سقوط آزاد آيفون 7 از ارتفاع

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.