ورود / ثبت نام

ورود

بهترین زمان فروش آیفون های قدیمی برای خرید آيفون 7 ، کی میباشد ؟

بهترین زمان فروش آیفون های قدیمی برای خرید آيفون 7 ، کی میباشد ؟
دیگر چیزی به زمان ارائه آيفون 7 به بازار نمانده است و خیلی از افرادی که آيفون های ورژن قبلی را دارند ، در پی فروش محصولشان هستند و میخواهند ، آیفون جدید را بخرند . اما دقیقا بهترین زمان فروش آيفون ورژن های قبل چه زمانی میباشد ؟
آیفون 6 و آیفون 6اس جز پرفروش ترین گوشی های اپل بود که با رونمایی از آيفون 7 ، همه در پی فروش این محصولشان هستند و یواش یواش به فکر مهاجرت به ورژن جدید میباشند . 
پیش فروش آيفون 7 از تاریخ ۹ سپتامبر شروع شده است و همچنین در تاریخ 16 سپتامبر وارد بازار خواهد شد . پس از ورود این محصول جذاب به بازار ، معمولا گوشی های ورژن قبلی با افت محسوسی مواجه خواهند بود . بنابراین بهترین زمان برای فروش آیفون ها ، و آماده شدن برای تهیه آيفون 7 ، یک هفته ای میباشد که بین پیش فروش و عرضه به بازار آيفون 7 میباشد . یعنی از امروز که تاریخ 20 شهریور سال ۱۳۹۵ میباشد ، تا 26 شهریور ، بهترین زمان برای فروش آيفون میباشد . 
حتما اگر قصد خرید آیفون 7 را دارید تا قبل از اینکه گوشی ها ارزان شوند ، گوشی خود را به فروش برسانید تا ضرر زیادی را متحمل نشوید .
البته قبل از فروش آيفون باید نکات زیادی را مد نظر قرار دهید . حتما پست " اگر قصد فروش آيفونتان را دارید ، قبلش این مطلب را بخوانید " را نیز مورد مطالعه قرار دهید . 
 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
9
تیم کوک: اپل بسیار به مک پایبند است, منتظر باشید
دانلود بازی مک: The Eyes of Ara

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - Pari

    سلام من قصد خرید ایفون 6s رو داشتم اما نمیدونم صبر کنم بیاد پایین یا قیمت 7 چقدر هستش که بخوام 7 رو بخرم یا اگه 6s رو خریدم چقدر احتمال داره که ضرر کنم افت قیمت چقدر هستش ممنون از سایت خوبتون:(

    0 پاسخ

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.