ورود / ثبت نام

ورود

تلویزیون اپل: آخرین پروژه استیو جابز

تلویزیون اپل: آخرین پروژه استیو جابز
علیرغم کناره گیری از مدیریت اپل, استیو جابز کمپانی را رها نکرده و همچنان تمام انرژی و تمرکز خود را روی بازسازی یک ست تلویزیون برای اپل گذاشته بود.
والت موزبرگ روزنامه نگار وال استریت تعریف میکند: یک شب استیو جابز با من تماس گرفت و گفت که میخواهد مدیریت اپل را به تیم کوک واگذار کند و برنامه هایی برای طراحی یک ست تلویزیون دارد. "فکر میکنم راهشو پیدا کردم و قراره خارق العاده از آب دربیاد" این جمله استیو جابز در مورد طرحش بود.
متاسفانه کمتر از دو ماه بعد استیو جابز از دنیا رفت و اپل هنوز حرکت خاصی درباره تولید تلویزیون انجام نداده است. اگرچه تا کنون اپل سرویسهایی در مورد تلویزیون ارائه کرده اما هنوز مشخصا اطلاعاتی در زمینه ساخت تلویزیون منتشر نکرده است.
 
 
تلویزیون اپل: آخرین پروژه استیو جابز
 
 
موزبرگ میگوید: بعد از استعفای جابز از اپل نیز باهم صحبت کردیم و فکر میکنم به این خاطر بود که او کمی احساساتی شده بود. میخواست هنوز درگیر اپل باشد. میخواست به من بگوید که هنوز در تصمیمات بزرگ استراتژیک اپل نقش دارد و میخواهد طراحی و تولید یک محصول شاخص را فقط برای خودش نگه دارد. من از او در مورد این محصول شاخص پرسیدم و او جواب داد: "خب اون یک تلویزیونه. تا چند ماه آینده خبرت میکنم تا بیای و ببینیش"
استیو جابز از لحاظ فیزیکی بسیار ضعیف شده بود ولی در باره این محصول جدید بسیار هیجان زده بود.موزبرگ اضافه میکند اگر چند لحظه بعد از صحبتهایم با استیو جابز از من سوال میکردید, قطعا پاسخ میدادم اپل میخواهد تلویزیون را از نو اختراع کند.
امتياز دهيد:
3
دانلود نرم افزار آیفون: Bonk!
معرفی دستگاه تستر کیفیت آب شیائومی مدل TDS Pen

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.