ورود / ثبت نام

ورود

شکست گلکسی نوت 7 در تست خراش صفحه نمایش

شکست گلکسی نوت 7 در تست خراش صفحه نمایش
در حال حاضر گلکسی نوت 7 داغ ترین محصول بازار روز است, در حالیکه آیفون جدید اپل تا یک ماه آینده معرفی خواهد شد, فعلا فقط صدای سامسونگ به گوش میرسد!
گلکسی نوت 7 سامسونگ از لایه محفظ گوریلا گلس 5 شرکت کرنینگ استفاده میکند که در مقبابل شکستن مقاوم تر از نسل های قبلی است.اما آیا در مورد خراش هم اوضاع به همین شکل خواهد بود؟
اخیرا ویدئویی در فضای وب منتشر شده که در آن به نظر میرسد صفحه نمایش گلکسی نوت 7 به راحتی خراش برمیدارد! طبق این ویدئو خراش بوسیله قطعه فلزی با درجه 3 در مقیاس Mohs ایجاد شده, حال آنکه استاندارد معمول برای لایه محافظ بکار رفته در گلکسی نوت 7 چیزی حدود 5 یا 6 در مقیاس Mohs است که اصلا خبر خوبی نیست.
بلافاصله بعد از انتشار این ویدئو شرکت کرنینگ بیانیه ای صادر و در آن به چند نکته اشاره کرد.اول اینکه آزمایش مذکور با شیوه‌ای کنترل نشده انجام شده است. در ادامه این بیانیه آمده است که میزان مقاومت لایه گوریلا گلس 5 در گلکسی نوت 7 هرگز پایین نیست و این نتایج کاملا غلط است. در بیانیه شرکت سازنده این لایه محافظ، ایجاد خراش بر روی گوشی رد شده است و آنها معتقدند تنها مواد فلزی بر روی آن قرار گرفته‌اند.
 
 
شکست گلکسی نوت 7 در تست خراش صفحه نمایش
 
 
شرکت کرنینگ معنقد است خراش‌های مربوط به این ویدیو آنچنان جدی نیستند اما کاملا مشخص است که پاک کردن حتی مواد باقی مانده روی صفحه نمایش کار اصلا ساده ای نخواهد بود.
به نظر میرسد که صفحه نمایش نوت 7 مقاومتی که از آن انتظار میرود را از خود نشان نمیدهد. بهتر است کاربران این گوشی به فکر استفاده از برچسب های محافظ صفحه نمایش باشند. نظر شما در مورد این خبر چیست؟
امتياز دهيد:
3
دانلود نرم افزار مک: iTranslate مترجم همراه شما
دانلود والپیپر برای آیفون

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.