ورود / ثبت نام

ورود

آنتی ویروس کسپراسکای برای مکینتاش

آنتی ویروس کسپراسکای برای مکینتاش
پیش تر در مقاله ای که از متخصصان امنیتی شرکت بیت دفندر منتشر کرده بودیم ، بیان کردیم که سیستم عامل مکینتاش هم مانند سیستم عامل ویندوز نیاز به آنتی ویروس دارد . برای آشنایی بیشتر به پست " آیا مک بوک شما به آنتی ویروس احتیاج دارد ؟ | کارشناسان امنیتی bitdefender پاسخ میدهند " مراجعه کنید .
در این پست قصد داریم تا به معرفی نرم افزار و آنتی ویروس کسپراسکای بپردازیم . نرم افزاری که اپ استور قرار دارد و برای آپدیت به ورژن حرفه ای هزینه ای را بپردازید . با ما در ادامه همراه باشید : 
اآنتی ویروس رایگان کسپر اسکای نرم افزاری ساده و رایگان جهت بررسی مکینتاش شما از لحاظ ویروسهای مک ، ویندوز و اندروید میباشد .  نرم افزار آنتی ویریوس با نحوه بررسی متفاوت و امکان همراه شدن با کلیه آنتی ویروسها و توانایی هایی از قبیل:  
* بررسی ساده و منعطف
 : سه نوع متفاوت از بررسی بسته به نوع تقاضا : بررسی کامل ، بررسی سریع و بررسی قابل تنظیم که نتیجه بصورت زیر و با جزئیات کامل ارایه میشود.
* بررسی ویروسهای مک ، ویندوز و اندروید :
 با بررسی دستگاه شما برای ویروسهای مک ، ویندوز واندروید ضمن حفاظت از شما ، از دستگاه های خانواده ، دوستان و هم کلاسی ها جهت آلوده شده به ویروسهای احتمالی سایرسیستم عامل ها محافظت میکند.
* هماهنگ شدن کامل
 به راحتی با سایر آنتی ویروسها هماهنگ شده و به شما امکان محافظت چند وجهی میدهد
* بروزرسانی های رایگان روزانه
 بروز رسانی روزانه جهت بررسی دقیق منابع شما از لحاظ هرنوع ویروس و یا بد افزارهای دیگر
 
*** نکته : این بروز رسانی رایگان تا زمانی است که کاسپر اسکای از این نرم افزار پشتیبانی کند . شرکت کاسپراسکای حق هرگونه توقف پشتیبانی از این نسخه رایگان را برای خود محفوظ میداند ***
 
امتياز دهيد:
2
دانلود والپیپرهای آیفون
معرفی پاور بانک شیائومی

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.