ورود / ثبت نام

ورود

تصمیم اپل مبنی بر تولید آیفون 256 گیگا بایتی: بازار دشوار برای حافظه های فلش

تصمیم اپل مبنی بر تولید آیفون 256 گیگا بایتی: بازار دشوار برای حافظه های فلش
تقاضا برای حافظه های فلش (NAND) روز به روز رو به افزایش است در حدی که تولید کنندگان, میتوانند قیمت این محصول را افزایش دهند.فروشندگان میگویند تقاضا برای این محصولات از عرضه آن پیشی گرفته است.افزایش قیمت حافظه های فلش عمدتا توسط تولید کنندگان آن مثل سامسونگ یا SK Hynix اعمال شده است. توزیع کنندگان نیز در این بازار تا بیشترین حد اقدام به خرید میکنند و تامین کنندگان قطعات اولیه شاهد افزایش قیمت تا پایان 3 ماهه اخر 2016 خواهند بود.
این صنعت به شدت به تصمیمات اپل در خرید تجهیزات بستگی دارد که تعیین میکند عرضه و تقاضا برای حافظه های فلش متعادل یا یکی از دیگری بیشتر باشد.به عنوان مثال در سال 2015 خرید اپل برای حافظه های فلش برای دو محصول خودش یعنی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس به میزان 15 درصد عرضه همان سال بود. اما امسال اپل با ارائه آیفون 7 و 7 پلاس همراه با حافظه 256 گیگا بایتی داخلی ساختار تقاضای بازار توسط اپل دگرگون خواهد شد.
با وجود اینکه اپل هر مقدار حافظه فلش را که بتواند, خریداری میکند, کارخانه های اندرویدی مانع از افزایش حجم فلش مموری های مدل جدید در بازار میشوند. اگرچه که بعضی از آنها به راحتی توانایی رسیدن به حافظه های ظرفیت بالاتر را دارند, موقعیت اپل در بازار به این معنی است که ممکن است این حافظه ها همیشه در بازار موجود نباشند.
امتياز دهيد:
2
Camera Roll حل مشکل ذخیره نشدن تصاویر در
دانلود نرم افزار آیفون: PDF Reader Premium مدیریت ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.