ورود / ثبت نام

ورود

آیفون 7: آیا تاریخ نهایی عرضه مشخص شده؟

آیفون 7: آیا تاریخ نهایی عرضه مشخص شده؟
در شرایطی که هنوز دقیقا مشخص نیست اپل برای گوشی جدید خود از نام آیفون 7 استفاده خواهد کرد یا نه, اما یک چیز برای همه قطعی است: اپل گوشی جدید خود را (که احتمالا یک مدل 4.7 اینچی و یک مدل 5.5 اینچی خواهد بود) در سپتامبر پیش رو معرفی خواهد کرد. شایعاتی مبنی بر این شنیده میشود که اپل قصد دارد در 7ام سپتامبر کنفرانسی برگزار کند که با توجه به این تاریخ, فروش آیفون جدید نباید مدت زیادی بعد از آن باشد.
ماه گذشته شنیده شد که گوشی جدید آیفون (شاید با نام آیفون7) تا 16 سپتامبر عرضه میشود. اما امروز 9to5Mac یک برنامه کاری از یکی از فروشگاههای AT&T منتشر کرد که نشان میدهد آیفون جدید در اواخر سپتامبر قابل عرضه خواهد بود. این اطلاعات, ساعات جدید کاری را در دو تاریخ 9ام و 23ام سپتامبر نشان میدهد.احتمالا 9ام سپتامبر تاریخی است که AT&T پیش فروش آیفون های جدید را آغاز میکند و 23ام آنها را تحویل میدهد.
 
 
تاریخ عرضه ایفون 7
 
 
البته باید خاطر نشان کرد که ممکن است ساعت کاری جدید AT&T مربوط به فروش آیفون های جدید نبوده و برای  LG V20 باشد. اگرچه که 23ام سپتامبر روز جمعه است و طبق سنت گذشته, اپل همیشه فروش آیفون را از روز جمعه آغاز کرده است. ضمن اینکه 16ام سپتامبر هم همین شرایط را دارد و باید منتظر بود تا همه چیز از طرف اپل مشخص شود.
امتياز دهيد:
3
آموزش اضافه کردن شماره تلفن به لیست مورد علاقه
برجسته ترین افرادی که به تیم کوک مشاوره میدهند

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.