کیف اپل | کیف آیپد و آیفون - کیف موشی - کیف اپل - کیف مک - کیف مک بوک

معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio

معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio
در تولید این کیف ، ارگونومی کامل مد نظر قرار گرفته شده است . کیف Aerio messenger نمایی ویژه و طراحی تازه ای را به نمایش گذاشته است و از مواد اولیه باکیفیتی تشکیل شده که همه این موارد منجر به طراحی مدرن ، ظاهری تازه و کاملا مطابق با مد روز شده است . این همان محصولی است که دیگر در خیابان مشابه اش را نخواهید دید . این محصول در دو رنگ مشکی و قهوه ای به فروش میرسد .
 
معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio
 
مواد اولیه این کیف از اعلاترین پارچه های آب گریز گرفته شده است و با نوار چرم مصنوعی تلفیق شده است و در نتیجه یک کیف سبک وزن ضد آب تولید شده است . آیفون ، آیپد ، دوربین و یا هدفون خود را به راحتی در آن تعبیه کنید و نگران ضربه خوردن آن ها و آسیب رسیدنشان نباشید . جا برای همه محصولات هست . در طرف دیگر این کیف قادر هستید تا سایر ملزومات خود را همچون شارژر، کابلها و کلیدها در ان جای دهید .
 
معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio
 
در پشت ان نیز زیپی به پهنای کیف تعبیه شده تا بتوانید مکانی امن برای اسناد و مجلات شما را در اختیار قرار دهد . حتی وقتی آئرو کاملا پر شده باشد، بند سر دوشی پد دار کیف که ViscoStrap™ است طوری طراحی شده تا بتوان آن را دوبنده روی دوش قرار داد تا فشار روی دوش به حد اقل ممکن برسد. در مسافرت های طولانی بندی بسیار کاربردی و مخصوص کشیدن دارد تا بتوانید در کمال راحتی و امنیت ان را روی زمین بکشید. چه در سفر کاری برون مرزی باشید یا در یک جلسه روزمره ، به دل ربا ترین و بهترین روش ممکن کیفتان را و تمام لوازم داخل آن را حمل میکند .
 
معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio
 
 
ویژگی ها :
 
 
  • جنس ماندگار و فوق العاده سبک

  • بندهای تقسیم وزن کننده وزن با برند ViscoStrap™ 

  • قسمت های پد گذاری شده و کاملا مجزا برای لبتاپ ، ایپد، ایفون ، و هدفون 

  • بند ترالی جهت کشیدن روی زمین 

  • پوششهای اب گریز جهت مقابله با باران و برف

معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio 
معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio
معرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerioمعرفی کوله مک بوک پرو رتینا 15 اینچ موشی مدل Aerio
 
 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
1
نرم افزار پرینتر همراه 5 دلاری رایگان شد
نرم افزار 4 دلاری آموزش ریاضی به کودکان رایگان شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.