ورود / ثبت نام

ورود

آیپد پرو را جایگزین کامپیوترتان کنید

آیپد پرو را جایگزین کامپیوترتان کنید
ویدیو جدید اپل برای آیپد پرو به شما پیشنهاد میکند تا نگاه جدیدی به یک کامپیوتر داشته باشید هرچند ایپد پرو 9.7 اینچی و 12.9 اینچی اپل محصولات جدیدی نیستند ، اما چیپ A9X اپل ، این دستگاه ها را تبدیل به کامپیوتری فوق العاده قوی و بی بدیلی کرده است .
مدل 12 اینچی بزرگترین تبلت تولیدی اپل تا کنون است و از زمان ارایه آن تبدیل به یک موفقیت برای این شرکت شده است که تمام اینها ، این دستگاه را تبدیل به دستگاهی قابل رقابت با یک کامپیوتر شخصی میکند . با در نظر گرفتن این موارد ، اپل این هفته ویدیوی تبلیغاتی برای این دو محصول ارایه کرده و در این ویدیو اشاره شده که شاید زمان آن رسیده باشد که به کامپیوتر های شخصی نگاهی جدید داشته باشیم .
در ویدیو جدید که میتوانید در زیر مشاهده کنید، گفته شده "وقتی دقیقا میدونید که یک کامپیوتر چیست ! "، شما قابلیت های آیپد پرو را میبینید ( این که صفحه ای که میتوانید لمس کنید و یا توانایی تایپ با صفحه کلیدی که میشود از شر اش خلاص شد) ، وشما را تشویق به این میکند که از خود بپرسید : " دیگر چه کارهایی را میتواند این آیپد انجام دهد ؟ "
نیازی به گفتن نیست که آیپد پرو هرکاری را که یک کامپیوتر شخصی توان انجام آن را دارد میتواند به راحتی پوشش دهد . هرچند میتوان گفت که برای خرید یک کامپیوتر هزینه کمتری لازم است اما اگر قصد داشته باشید از شر کامپیوتر شخصی خود خلاص شوید ، هر یک از آیپد پرو ها به راحتی قابل جانشین شدن هستند . 
 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
4
آيفون 7 با پیشرفت چشمگیری در مقابل نفوذ مایعات همر...
ممکن است آيفون 7 با رنگ آبی وارد باز شود

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.