ورود / ثبت نام

ورود

واقعیت افزوده انقلابی شگرف را در محصولات اپل رقم خواهد زد

واقعیت افزوده انقلابی شگرف را در محصولات اپل رقم خواهد زد
حدود 9 سال از ارائه اولین آیفون توسط استیو جابز فقید میگذرد . شاید کمتر کسی فکر میکرد که اپل پس از ارائه این محصول تلفن همراه خود ، انقلابی در این حوزه ایجاد کند و در ماه های اول بسیاری از برندهای معروف مانند بلک بری را پشت سر بگذارد .
از همان سال بود که آیفون پرچم دار کلیه محصولات اپل شد و تمامی این محصولات را تحت تاثیر خود قرار داد . شاید به جرات بتوان به این نتیجه رسید که در این ۹ سال اپل بیشترین درآمد خود را از این محصول به دست آورده است و بسیاری از محصولات و خدمات دیگر هم منوط به این محصول میباشد . اما اپل با یک چالش جدید امسال روبرو شد . بالاخره فروش این محصول پس از 9 سال رو به رکود گذاشت و اپل پس از این رکود به فکر یک پرچم دار جدید افتاده است . تمامی کارشناسان بر این عقیده هستند که اپل باید برای بقای خود یک محصول انقلابی دیگر جایگزین آیفون کند .
به نظر شما چه محصولی از اتاق تحقیق و توسعه شرکت اپل خروج خواهد کرد ؟
درست است که تمامی اخبار و گزینه های اتاق تحقیق و توسعه بسیار سری میباشند ، اما محصولات آینده اپل را میتوان از سخنرانی های تیم کوک حدس زد . 
واقعیت افزوده یکی از محصولات آینده دار اپل خواهد بود . واقعیت افزوده بر خلاف واقعیت مجازی عمل خواهد کرد . واقعیت مجازی کاربر را در دنیای مجازی غوطه ور خواهد کرد اما واقعیت افزوده ، تصاویر دیجیتال را به دنیای واقعی خواهد آورد . حتما تا به حال اخبار و ویدیوهای بازی محبوب پوکمون گو را دیده اید . این بازی را شاید در حال حاضر پرچم دار این تکنولوژی دانست . حتما ویدیوی زیر را برای آشنایی بیشتر با این تکنولوژی تماشا کنید . 
 
تیم کوک در پاسخ سوالی که از وی در مورد بازی پوکمون گو شده بود و نظرش را در مورد واقعیت افزوده جویا شده بودند پاسخ داد : این بازی نشان از موفقیت و آینده دار بودن این تکنولوژی دارد و ما با آگاهی از این موضوع سرمایه گذاری های زیادی را در این حوزه انجام داده ایم . همچنین این سرمایه گذاری و تلاش هایمان را ادامه خواهیم داد . احتمال موفیقت در این حوزه بسیار زیاد است و کاربران علاقه ویژه ای از خود نشان داده اند . در درجه‌ی اول اطمینان حاصل می‌کنیم که محصول ما با سایر محصولات  توسعه یافته در بازار نظیر بازی‌ پوکمون گو به خوبی کار خواهد کرد .
گزارش های رسیده حکایت از این دارند که اپل یک تیم متخصص چند صد نفری را برای تمرکز روی این تکنولوژی متمرکز کرده است .
مورد دومی که شاید بتوان به آن اشاره کرد خودروی اپل میباشد . همان طور که امروز در اخبار آمده بود اپل متخصص نرم افزار حوزه خودروی بلک بری را برای پیش برد اهداف خود در حوزه خودرو استخدام کرده است . البته باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که اپل  در حوزه حمل و نقل عمومی هم ورود کرده است و بیش از ۱ میلیارد دلار برای تصاحب یکی از همین شرکت های چینی هزینه کرده است . Didi نام این شرکت چینی میباشد که اپل آن را به تصاحب خود درآورده است و قصد دارد به رقابت اوبر برود . شاید بتوان این خرید را بهترین گزینه برای ورود اپل به حوزه حمل و نقل دانست . 
باید منتظر ارائه محصولات جدید اپل در سال آینده باشیم . شاید انقلاب بعدی همزمان با ارائه آیفون 2017 رخ دهد . 
امتياز دهيد:
3
دهمین فروشگاه اپل در نیویورک و اولین فروشگاه اپل د...
امکان افزودن چند مقصد همزمان به گوگل مپ در ای او ا...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.