ورود / ثبت نام

ورود

مدیر بلک بری هم به اپل پیوست

مدیر بلک بری هم به اپل پیوست
مدیر اجرایی شرکت بزرگ بلک بری به تیم خودروی اپل پیوست . 
پیشتر اخبار زیادی را پیرامون پروژه بزرگ تیتان و خودروی اپل شنیده بودیم و براساس شنیده ها اپل در پی تولید خودرویی تمام اتوماتیک میباشد . البته طبق معمول اپل از بیان هر گونه اطلاعاتی پیرامون این پروژه امتناع کرده است و کاملا در سکوت خبری پیش میرود . پیش از این شنیده بودیم که بسیاری از مهندسان شرکت تسلا هم به این پروژه  پیوسته اند و گویا اپل برنامه بلند مدتی را برای این بازار جدید دارد . 
دن داج مدیر سابق بخش نرم افزار خودروی بلک بری هم به خیل عظیم این متخصصان پیوست . 
طبق گفته باب منسفیلد مدیر اجرایی پروژه تیتان همه تمرکز این پروژه بر روی اجرای خودروی تمام هوشمند میباشد . ظاهرا در حال حاضر اولویت اصلی اپل توسعه‌ی تکنولوژی خودران و هوشمند است و در مراحل بعدی به ساخت پلتفرم الکتریکی می‌پردازد. همچنین اپل اعلام کرده است که قصد دارد تیم تحقیقاتی خود را کامل کند و مقری دیگر در اوتاوا احداث کند . همه این شواهد حکایت از ورود اپل به 
تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل در مصاحبه ای این پروژه را نه تایید و نه تکذیب کرد . وی بیان داشت : " در حال حاضر در اپل محصولات جدید زیادی تحت پروژه‌های مختلف در کنار دستگاه‌های فعلی ما، در حال توسعه هستند . " به نظر میرسد که اپل قصد دارد تا خودروی تمام هوشمند خود را در سال 2019 رونمایی کند . 
امتياز دهيد:
4
آموزش ترفندهای بازی پوکمون گو - کد تقلب - قسمت اول
دهمین فروشگاه اپل در نیویورک و اولین فروشگاه اپل د...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.