اخبار اپل | دادگاه شرکت اپل - سامسونگ و اپل - NIC

اپل خواستار غرامت بیشتری از سامسونگ شد

اپل خواستار غرامت بیشتری از سامسونگ شد
اپل در سال ۲۰۱۲ از شرکت سامسونگ به دلیل نقض پتنت های مختلف و استفاده از آن در گوشی هایش شکایت کرده بود . در آگوست سال ۲۰۱۲ دادگاه رای به نفع شرکت اپل صادر کرد و سامسونگ را به پرداخت ۱ میلیارد دلار خسارت محکوم کرد . پس از این جریمه بود که مجددا وکلای این شرکت فرجام خواهی کردند و خواستار رسیدگی مجدد به این پرونده شدند تا اینکه این رقم به مبلغ ۵۴۸ میلیون دلار کاهش  پیدا کرد .
شرکت سامسونگ در دادگاه برگزار شده توانست هیئت منصفه را قانع کند که این شرکت میبایست فقط جریمه درآمد همان قسمت ازمحصولاتی را بپردازد که از این پتنت ها استفاده کرده اند ، نه درآمد حاصل از فروش کل آن محصول را . 
حالا کمپانی اپل با دادخواهی نزد دادگاه عالی ایالات متحده قصد دارد اثبات کند که استدلال شرکت کره ای و مدارک آنها در این زمینه ناکافی است و میزان خسارت می بایست بر اساس درآمد حاصل از فروش خود محصول مشمول نقض پتنت محاسبه گردد. 
البته باید به این نکته اشاره کنیم که دادگستری آمریکا اعلام کرده است که دلیلی برای دخالت دادگاه عالی این کشور در این پرونده ندارد و باید روال عادی این پرونده طی شود . آیا اپل میتواند باز هم رای دادگاه را به نفع خود برگرداند ؟
امتياز دهيد:
2
تصاویر و ویدویوی تبدیل جک هدفون به آداپتور لایتنین...
آموزش ترفندهای بازی پوکمون گو - کد تقلب - قسمت اول

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.