تغییر عمر باطری در آی او اس 6.1.3

تغییر عمر باطری در آی او اس 6.1.3

تغییر عمر باطری در آی او اس 6.1.3


در هفته ای که گذشت اپل نسخه ی رسمی IOS 6.1.3 را برای حل مشکلات مربوط به Lock Screen و رفع باگ ها، برای عموم منتشر کرد. حال برخی از کاربران در این نسخه جدید از سیستم عامل آی او اس به مشکل جدی باتری برخورده اند به طوری که در انجمن حمایت رسمی اپل بسیاری از کاربران به این مشکل دستگاه اپل خود در این نسخه اشاره کرده اند. مشکل ذکر شده در کمال تعجب بر روی بعضی دستگاه ها پس از آپدیت به نسخه ی جدید، باعث کاهش عمر باتری و در بعضی از آی دیوایس ها باعث افزایش عمر باتری شده است.

کاربری در این مورد چنین نوشته : زمانی که دستگاه خود را به نسخه ios 6.1.3 ارتقا دادم، با مشکل باتری روبرو شدم بدین صورت که بدون هیچ استفاده ای هر چند دقیقه یک بار ، 1 درصد از باتری کم می شد که با نصب دوباره این نسخه هنوز مشکل پابرجا باقی مانده.

در حالی که کاربری دیگر چنین می گوید : شب گذشته پس از ارتقا آیفون 4S خود به ios 6.1.3 ، باتری دستگاه نسبت به قبل با دوام تر شده است.

improve-iPhone-5-on-iOS-6-Battery-1.jpg

این چنین مشکلاتی در برخی از ورژن های قبلی نیز رخ داد بود که توسط افرادی به اپل گزارش شد و پس از ارائه ی آپدیت های جدید مشکلات باتری برطرف شد. حال باید منتظر جوابی از طرف اپل در این زمینه و ارائه ی آپدیت های جدید برای رفع این مشکل باشیم.

آیا این اتفاق هم برای شما پس از ارتقا به ios 6.1.3 رخ داده است؟ 

امتياز دهيد:
11
تصویر دو قطعه آیفون 5S به بیرون درز کرد
تبدیل جعبه ی پیتزا به میز لپ تاپ برای مک بوک

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.