بازی پوکمون گو | بازی پوکمون گو برای آيفون - بازی پوکمون گو برای اپل - آموزش بازی پوکمون گو - NIC

نظر بنیاد رسمی بازی های رایانه ای در مورد بازی پوکمون گو چیست ؟

نظر بنیاد رسمی بازی های رایانه ای در مورد بازی پوکمون گو چیست ؟
حدود یک ماهی میشود که بازی جنجالی پوکمون گو منتشر شده است و عواقب اجتماعی ، امنیتی ،‌فرهنگی زیادی داشته است . چند روز پس از ارائه بازی ، بنیاد ملی بازی های رایانه ای طی مکاتباتی که با مسئولین این بازی داشته است ، شرایط ورود این بازی به ایران را اعلام کرده است . 
این بازی به دلیل داشتن شرایط خاص و همچنین تاثیر زیادی که در زندگی مردم میگذارد توسط بسیاری از دولت ها ممنوع اعلام شده است . همچنین دولت عربستان این بازی را حرام اعلام کرده است !!!!! . 
این بازی دو شرط برای مسئولین این بازی قرار داده است تا اجازه قرار گرفتن پوکمون گو را در نقشه های ایران بدهد و کاربران ایرانی بتوانند این بازی را انجام دهند . نظام رده‌بندی سنی (ESRA) بازی Pokemon Go را از نظر محتوا جهت انتشار در کشور، بدون اشکال دانسته و انتشار این بازی را بلامانع می‌داند . 
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای انتشار این بازی را منوط به تایید نهادهای مربوط به امنیت اجتماعی و ملی کرده است . تصمیم گیری نهایی و کارشناسانه در مورد این بازی در دستور کار بنیاد ملی بازی های رایانه ای قرار گرفته است و نتیجه نهایی آن تا چند روز دیگر منتشر خواهد شد . البته نظر نهادهای اجتماعی و امنیتی هم در این مورد مهم است که باید منتظر آن ها هم باشیم . آیا بالاخره این بازی در ایران از فیلتر خارج خواهد شد ؟
امتياز دهيد:
4
نرم افزار فایرفاکس برای آيفون و آیپد با امکانات جد...
آموزش رفع مشکل " عدم سیگنال GPS " در بازی پوکمون گ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.