ورود / ثبت نام

ورود

آيفون 7 مجهز به دکمه هوم لمسی میشود

آيفون 7 مجهز به دکمه هوم لمسی میشود
درست است که اطلاعات Mac Otakara در مورد محصولات آینده گاهی اوقات ناقص به نظر می آید و نمیتوان به صورت کامل اعتماد کرد ، ولی این موضوع به این معنی نیست که اخرین ادعای این سایت را در نظر نگیریم. این ادعای جدید و البته جالب و جذاب است که اگر به وقوع بپیوندد اتفاق خوبی را در پیش خواهیم داشت .
این سایت مدعی شده که دکمه هوم در ایفون 7 همچون سایر ایفون های گذشته دکمه ای فیزیکی و لمسی نخواهد بود . البته این برای چندمین بار است که در ماه های اخیر این خبر را میشنویم که اپل با استفاده از فن اوری فورس تاچ دکمه فشاری را شبیه سازی خواهد کرد و به کمک بازخورد haptic ، به کاربر حس فشردن یک دکمه واقعی را القا خواهد نمود . حسی شبیه آن چیزی که در مک بوک های جدید دریافت میکنید .
 
دکمه هوم آیفون 7 ویا آیفون 6SE اپل
 
اپل هم اکنون این کار را در برخی از مکبوک های خود انجام داده و به گواهی کاربران این حس کاملا القا می شود، و اینکه بسیاری این فن اوری را پذیرفته اند بسیار خوب است. هرچند هیچ دلیلی بر اثبات این موضوع نیست اما این که DigiTimes, و چند منبع دیگر مطالبی با همین مضمون را تایید و منتشر کرده اند میتواند نشانه ای بر اثبات این مهم باشد. شاید خبر خوبی در راه باشد . این فناوری بزرگترین ایراد آيفون ها را که خراب شدن دکمه هوم بود را پوشش میدهد .
احتمالا اپل در میانه های ماه سبتامبر ایفون 7 را ارایه می دهد، و انگاه تمامی این اخبار و موضوعات بر همه مشخص خواهد شد. تا قبل از این حذف دکمه فیزیکی هوم امکان پذیر نشده، اما همه ما خواهان چنین تغییری هستیم، ارزوی ما رو براورده کن "اپل".
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
6
مدیر عامل گوشی ایرانی GLX در مورد جلوگیری از ورود ...
تبدیل عکس های ساده به آثار هنری توسط آیفون

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.