ورود / ثبت نام

ورود

قیمت آيفون 6SE و یا آيفون 7 چقدر خواهد بود ؟

قیمت آيفون 6SE و یا آيفون 7 چقدر خواهد بود ؟
همچنان اخبار و شایعات پیرامون آيفون 7 و یا آيفون 6SE در حال گسترش هست و اینبار پیرامون قیمت پرچم دار آینده اپل خبرهایی به گوش میرسد . اپل همچنان در سکوت خبری پیش میرود و هیچ گونه اطلاعی از قیمت ، تاریخ ارائه و سخت افزار منتشر نکرده است اما میشود حدس هایی در مورد آن زد . همان طور که میدانید اپل هر ساله در ماه سپتامبر به معرفی آيفون میپردازد . بعید است امسال از سنت همیشگی اش دست بکشد . از طرفی دیگر معمولا کنفرانس های اپل در روز جمعه برگزار خواهد شد . بنابراین میتوان حدس زد که تاریح ارائه آیفون 6SE و یا آيفون 7 به احتمال فراوان تاریخ 26 شهریور امسال میباشد . 
ایوان بلس هم تاکید خاصی بر روی این روز کرده است و اذعان داشته در روز 16 سپتامبر آیفون جدید به همراه آیپد پرو 2 و همچنین نسخه های نهایی سیستم عامل ها به بازار عرضه خواهد شد . ایوان بلس یکی از خوش سابقه ترین افرادی هست که در رده اخبار اپل موفق عمل کرده است .
البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که معمولا اپل یک هفته تا ۱۰ روز بعد از مراسم رونمایی از آيفون ، اقدام به عرضه آن در بازار با تعداد بالا میکند . بنابراین میشود حدس زد که تاریخ معرفی و کنفرانش آيفون 6SE و یا آيفون 7 ، تاریخ 16 یا 17 شهریور ماه خواهد بود و عرضه آن به بازار در تاریخ 26 شهریور ماه میباشد . 
و اما در مورد قیمت های آيفون 7 و یا آيفون 6SE باید به دو نکته مهم اشاره کرد : 
1 : سنت دیرینه اپل بر این بوده است که هیچگاه محصولاتش را با افزایش قیمت راهی بازار نکند . یعنی اگر قیمت آيفون 6S در حال حاضر 649 دلار میباشد ، آيفون بعدی هم با همین قیمت راهی بازار خواهد شد . البته قیمت آيفون 6S ها در زمان ارائه آیفون 7 با کاهش قیمت 100 دلاری مواجه خواهد شد . البته چنانچه اپل محصولاتی با حجم بیشتر وارد بازار کند ، احتمالا قیمت هم به همون نسبت بالاتر خواهد رفت . 
 
2 : قیمت ایران از تمامی کشورها جدا میباشد . به علت اینکه آيفون در ماه اول با استقبال زیادی از سمت کاربران روبرو خواهد بود ، معمولا قیمت هایی که در بازار به فروش میرسد سرسام آور خواهد بود . با توجه به تجربه گذشته پیش بینی میشود که آيفون 7 در ابتدا و در نسخه 32 گیگ با قیمت 4 میلیون تومان عرضه بشود . البته این حباب قیمت در ابتدا میباشد و پس از گذشت یک الی دو ماه قیمت معقول ومنطقی به محصولات اپل بازخواهد گشت . 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
2
تصاویر لو رفته و با کیفیت آیفون 6SE و یا آيفون 7 ر...
آیفون به اسکنر چشم مجهز خواهد شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.