ورود / ثبت نام

ورود

تصاویر لو رفته و با کیفیت آیفون 6SE و یا آيفون 7 را ببینید

تصاویر لو رفته و با کیفیت آیفون 6SE و یا آيفون 7 را ببینید
همچنان افشاگری ها و تصاویر لو رفته از آيفون های اپل در حال منتشر شدن هستند . چندی پیش حتی ویدیوی لو رفته از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس منتشر شد . امروز هم که خبردار شدیم آیفون بعدی با نام آيفون 6SE وارد بازار خواهد شد و گویا اپل قصد دارد تا نام آيفون 7 را برای سال 2017 نگه دارد . سریال تصاویر لو رفته تمامی ندارد و اینبار تصاویری با کیفیت و جذاب از آیفون 6SE و یا آيفون 7 منتشر شد .
اپل استراتژی تغییرات کلی را که هر دو سال یکبار در پی گرفته بود را کنار گذاشته است و گویا این استراتژی به بازه ۳ ساله تغییر کرده است . تغییرات ظاهری کلی در سال 2017 رخ خواهد داد . باید تا جشن تولد 10 سالگی آیفون صبر کنیم تا ببینیم نسل 10ام آیفون 2G با چه اسمی و با چه ظاهری وظیفه پرچم داری را برعهده میگیرد . البته میشود حدس هایی هم من جمله شارژ بی سیم را گمانه زنی کرد. 
یکی دیگر از شایعات پیرامون آيفون 6SE و یا آيفون 7 ، مقاومت بیشتر آن در مقابل نفوذ مایعات میباشد . استفاده از پنل های جدید ال سی دی ، این هدف مهم را برای اپل به ارمغان خواهد آورد . همچنین احتمال ارائه آيفون 6SE و یا آیفون 7 در سه نسخه نیز وجود دارد . آيفون 6SE و یا آيفون 7 با نسخه 4.7 اینچی ، آيفون 6SE و یا آيفون 7 با نسخه 5.5 اینچی و همچنین آيفون 6SE و یا آيفون 7 با نام Pro سه نسخه از پرچم دار آينده اپل میباشد . در ادامه توجه شما را به دیدن این تصاویر جلب میکنم :
 
آیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپل
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
3
آیفون 6SE به جای آیفون 7 به بازار خواهد آمد
قیمت آيفون 6SE و یا آيفون 7 چقدر خواهد بود ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.