ورود / ثبت نام

ورود

آیفون 6SE به جای آیفون 7 به بازار خواهد آمد

آیفون 6SE به جای آیفون 7 به بازار خواهد آمد
در چند روز گذشته گمانه زنی های زیادی در رابطه با نام گذاری آیفون آینده اپل شده است . آیفونی که تا به حال ملقب به آیفون 7 بود ، گویا نامش تغییر کرده است و آیفون 6SE نامگذاری شده است . 
عدم تعییرات بزرگ در آیفون جدید اپل را قانع کرده است تا نام گذاری آيفون 7 را به آیفون 6SE تغییر دهد . حتی ایوان بلس افشا کننده بزرگ محصولات اپل هم در آخرین افشاگری خود از بردن نام آیفون 7 خودداری کرده است . گویا اپل قصد دارد در تولد ۱۰ سالگی آیفون و در سال 2017 ، نام آیفون 7 استفاده کند . 
معمولا اپل هر ورژنی از آیفون را که میخواهد معرفی کند و با تغییرات گسترده ای نیز همراه باشد را با نام جدید راهی بازار میکند . از طرفی دیگر آیفونی که طراحی شده است ، دچار تغییرات گسترده ای نشده است و فقط پورت 3.5 میلی متری حذف شده است . البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که بسیاری از پتنت هایی که اپل در سال های گذشته من جمله شارژ بی سیم به ثبت رسانده است ، در سال ۲۰۱۷ به بهره برداری خواهد رسید . شاید این دلایل کافی باشد تا اپل نام آيفون 7 را برای سال 2017 نگه دارد . 
منابع نزدیک به این شرکت گفته اند که اپل بسته بندی آيفون ها را حاضر کرده است و نام آیفون های آینده ، آیفون 6SE میباشد .
تغییراتی که در آيفون 6SE شاهد آن خواهیم بود و به صورت قطعی مورد تایید قرار گرفته است ، حذف پورت 3.5 میلی متری ، وجود دوربین دوگانه در نسخه 5.5 اینچی و همچنین جابه جایی مدار آنتن از پشت آیفون به قسمت های بالا و پایین اشاره کرد . 
تغییرات احتمالی در مورد آيفون 7 که در سال 2017 معرفی خواهد شد بسیار کلی خواهد بود . شارژ بی سیم ، استفاده از صفحه نمایش OLED ، حذف دکمه هوم و ... میباشد . 
باید تا ۲۲ شهریور منتظر کنفرانس رسمی اپل باشیم .
امتياز دهيد:
4
معرفی و دانلود بازی Blue Angels برای آیفون و آیپد
تصاویر لو رفته و با کیفیت آیفون 6SE و یا آيفون 7 ر...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.