ورود / ثبت نام

ورود

86 در صد از اپلی ها به آی او اس 9 مهاجرت کرده اند

86 در صد از اپلی ها به آی او اس 9 مهاجرت کرده اند
اخباری که در دو هفته گذشته از سمت گوگل منتشر شده بود ، بسیاری از کاربران اندروید را شوکه کرده بود . فقط 13 درصد از اندرویدی ها به آخرین ورژن از اندروید مهاجرت کرده اند . تقریبا ۹ ماهی میشود که از ارائه مارشمالو ، آخرین ورژن اندروید میگذرد و هنوز قسمت اعظم اندرویدی ها هیچ عکس العملی نسبت به این سیستم عامل جدید نشان نداده اند .
امروز اپل در قسمت توسعه دهندگان خبری مشابه و اماری مانند گوگل را منتشر کرد . حدود ۱۰ ماه از ارائه آي او اس ۹ میگذرد و طبق آمار ۸۶ درصد از دارندگان آيفون ، آیپد و آیپاد به این ورژن مهاجرت کرده اند و از امکانات جذاب آن بهره میبرند . 
 
iOS9.png
 
این اعداد و ارقام فوق العاده در مورد محصولات اپل ، جای تعجبی ندارد ۰ چرا که حدود ۷۵ درصد از دارندگان محصولات اپل تا ۴ ماه بعد از ارائه آی او اس ۹ آپدیت و به این ورژن بروزرسانی شده بودند . در مورد آمار آی او اس ۸ و تعداد دستکاه هایی که از این سیستم عامل استفاده میکنند باید به این نکته اشاره کنیم که در حال حاضر حدود  ۱۱ درصد میباشند . این در حالی است که قبل از آی او اس ۹ ، حدود ۸۷درصد از دستگاه های اپل از آی او اس ۸ بهره میبردند . 
این اعداد و ارقام نزدیک نشان از عدم پیشرفت اپل در میزان جلب رضایت مشتریان دارد . آي او اس ۱۰ هم اکنون در ورژن آزمایشی میباشد و هدف از ارائه آن جذب مشتریان بیشتر برای آپدیت میباشد . میتوانید این نسخه را که با تغییرات گسترده همراه بوده است را نصب کنید . تا اوایل پاییز ۲۰۱۶ نیز این نسخه از آي او اس با ورژن نهایی آی او اس ۱۰ جایگزین خواهد شد .
امتياز دهيد:
3
آموزش جیلبریک آي او اس 9.3.2 و آی او اس 9.3.3
تصاویر منتسب به آیپد پرو ۲ منتشر شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.