ورود / ثبت نام

ورود

چه کسانی قصد دارند آيفون 7 را جایگزین گوشی جدیدشان بکنند ؟

چه کسانی قصد دارند آيفون 7 را جایگزین گوشی جدیدشان بکنند ؟
اپل سنت ۲ ساله ای دارد که مطابق با آن باید هر آیفون در دو سال تغییر و تحول اساسی پیدا کند . از ایفون 2G تا آیفون 6S هر دو سال اپل تغییرات اساسی را در بنیاد آیفون داده است و حتی اپل دست به اندازه های آیفون نیز زده است . البته اپل سال گذشته خبر داده بود که قصد دارد تا بازه تحول در آیفون ها را ۳ ساله کند تا سال ۲۰۱۷ همزمان با جشن تولد ۱۰ سالگی اپل ، آیفونی با امکانات سخت افزاری جدید را راهی بازار بکند . 
البته یکی از بزرگترین بروزرسانی ها در سخت افزار گوشی های آيفون در سری S آن ها رخ میدهد . ممکن است مشکلات بسیاری برای سری اول به وجود بیاید که اپل تمامی آن ها را در سری دوم حل میکند و تقریبا میشود گفت که سری S گوشی های اپل را میتوان سری بی عیب و نقص دانست . 
شاید سنت شکنی اپل در ارائه آیفون 7 و عدم تغییرات کلی باعث شده است تا در نظر سنجی سایت Phonearena کمتر کسی تمایل به خرید آيفون داشته باشد . کمتر از 10 درصد از آیفون بازها ابراز علاقه برای تغییر آيفون فعلی خود کرده اند و همه گی به ظاهر تغییر نکرده آیفون خرده گرفته اند . 
آمارها نشان میدهد که حدود 4.2 مردم گفته اند که قطعا آيفون 7 را تهیه خواهند کرد . همچنین 5.1 دیگر اظهار کرده اند که به احتمال زیاد آيفون 7 را تهیه خواهند کرد . رصد از کاربران گفته اند که تاحدودی احتمال خرید آیفون ۷ را در نظر گرفته‌اند. ۳۳.۳ درصد از آن‌ها گفته‌اند که احتمالا آن را تهیه نمی‌کنند و ۴۵.۹ درصد آن‌ها نیز اعلام کرده‌اند که تحت هیچ شرایطی حاضر به خرید این گوشی هوشمند نیستند . آمارهای این وب سایت معمولا به وقوع میپوندد و گویا اپل امسال هم سال خوبی را نخواهد داشت .
تنها دلیلی که میتواند این آمار و ارقام را بهم بزند و سهام اپل را به سمت بالا ببرد ، ارائه آیفونی با مشخصات جدیدتر ، بهتر و متفاوت تر از آنچیزی که تا به حال در اخبار منتشر شده است . شاید اگر اخبار آيفون 7 تا به این حد لو نمیرفت ، اپل فروش بهتری را نسبت به سایر آیفون ها پشت سر میگذاشت . در ادامه شما را به دیدن دو ویدیویی که از آیفون 7 و آيفون 7 پلاس لو رفته است ، دعوت میکنم : 
 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
1
تاریخ ارائه آیفون 7 مشخص شد | ۲۲ شهریور ماه امسال
اپل باز هم پتنت جدیدی را به ثبت رساند

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.