ورود / ثبت نام

ورود

اپل محبوب ترین کمپانی دنیا شد

اپل محبوب ترین کمپانی دنیا شد
بالاخره اپل از گوگل گذشت و محبوب ترین برند دنیا شد . در دو سال گذشته این عنوان برازنده شرکت گوگل بوده است . تحقیقات پیرامون این نوع عناوین بر عهده شرکت FutureBrand میباشد . این شرکت هر ساله لیست ۱۰۰ شرکت محبوب دنیا را اعلام میکند . 
البته این موضوع را نیمتوان بر سقوط شرکت گوگل از لحاظ محبوبیت دانست ، زیرا امسال این برند به خاطر قرار گرفتن به عنوان زیرمجموعه هلدینگ Alphabet شرایط حضور در این سنجش را نداشته است . بد نیست بدانید شرکت Alphabet  در مقام 21ام دنیا از نظر محبوبیت قرار گرفته است . 
شرکت کوپرتینو نشین ها در سال 2014 به مقام 4 ام ، در سال 2015 به مقام دوم و امسال به مقام اول رسیده است . گویا گوشی آيفون SE اپل محبوبت این شرکت را افزایش داده است . 
بدنیست بدانید شرکت مایکروسافت هم امسال در مقام دوم ایستاده است . این شرکت در سال 2015 مقام سوم را اذان خود کرده بود . رقیب اصلی شرکت اپل ، سامسونگ هم روند صعودی خود را طی سال های گذشته ادامه داده است و امسال مقام سوم را گرفته است . 
بسیار بعید میرسد که شرکت Alphabet بتواند محبوبیت شرکت های معروفی همچون اپل و سامسونگ را پیدا کند . گوگل برای رسیدن به این لیست معتبر باید با FutureBrand وارد مذاکره شود تا این شرکت ، زیرمجموعه ها را نیز وارد گود رقابت کند . میتوانید این لیست را بهمراه صعود تعداد پله ها و همچنین سقوط شرکت ها را ببینید . 
 
1_copy_copy.jpg
2_copy_copy.jpg
3_copy.jpg
4_copy.jpg
5.jpg
امتياز دهيد:
2
آیا طرح رجیستری تلفن همراه اجرا شده است ؟
خودروی اپل در سال 2021 رونمایی خواهد شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.