بازی پوکمون گو | بازی پوکمون گو برای آيفون و آیپد و اپل - بازی پوکمون گو در ایران - NIC

بازی جذاب پوکمون گو رسما برای ایران منتشر شد

بازی جذاب پوکمون گو رسما برای ایران منتشر شد
بازی جذاب و جدید پوکمون گو که فقط در ۱۵ روز پس از ارائه اش ، بسیاری از رکوردهای فروش را جابه جا کرده است ، حاشیه های فراوانی را درست کرده است . شنیده شده است که بسیاری از آمریکایی ها از شغل های خود استعفا داده اند تا به راحتی سرگرم بازی کردن باشند . البته این بازی جذاب بدون تلفات جانی هم نبوده و چند نوجوان آمریکایی که برای شکار پوکمون به حاشیه های شهر رفته بودند ، درون دره سقوط کردند و جان باختند . گفته میشود این بازی هیجان انگیز که میتنی بر فناوری واقعیت افزوده میباشد ، ممکن است مشکلات زیادی را در پی داشته باشد . میتوانید یکی از مشکلات بزرگ را در فیلم زیر ببینید . همان طور که مشاهده خواهید کرد یک بازیکن در حال شکار پوکمون میباشد که ناگهان یک بازیکن دیگر وی را هل میدهد تا او بتواند به شکار پوکمون دسترسی داشته باشد . 
 
 
این بازی با استفاده از ماژول دوربین و همچنین جی پی اس ، امکانات جذابی را به شما خواهد داد. در حال حاضر این بازی که هنوز دو هفته نیست که وارد گود رقابت با سایر بازی ها شده است ، حدود ۲۱ میلیون نفر بازیکن پیدا کرده است . 
علاوه بر این به سبب ارتباط معنوی پوکمون با شرکت ژاپنی نینتندو، ارزش سهام این شرکت به بیش از 30 هزار ین رسیده و ارزش بازاری آن نیز به رکوردی باور نکردنی دست یافته است. 
این بازی به دلیل استقبال بی نظیری که از سمت کاربران آمریکایی داشته است ، در سایر کشورها از دسترس خارج شد تا سرورهای این بازی توانایی پاسخگویی به صورت همزمان به کاربرانش را داشته باشد . ابتدا این بازی فقط در کشور آمریکا در دسترس بود که سایر علاقه مندان باید با تغییر آي پی ، قابلیت دسترسی به این بازی را پیدا میکردند . 
امروز خبر خوب و جذاب دسترسی کاربران ایرانی برای این بازی منتشر شد . بد نیست بدانید که بازی در حال حاضر برترین بازی آمریکا میباشد . 
قبل از اینکه بازی را شروع کنید ، از شما دعوت میکنم تا به آموزش پیدا کردن نزدیک ترین پوکمون توجه کنید . 
 
 
امتياز دهيد:
11
تماشا کنید | مقایسه آيفون ۷ با آیفون ۶ اس
مبدل پورت لایتنیگ به جک 3.5 میلی متری در حال تولی...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.