ورود / ثبت نام

ورود

بازی پکیمون چیست ؟

بازی پکیمون چیست ؟
بازی پکیمون بر اساس پیدا کردن موجوداتی هستند که در اطراف ما زندگی میکنند . این موجودات فقط توسط دوربین گوشی و از طریق این بازی قابل رویت هستند . 6 جولای 2016 روز منتشر شدن این بازی مهیج و اعتیاد آور بوده است . یعنی چیزی حدود دو هفته از زمان آشنایی مردم آمریکا از این بازی میگذرد . شما طی این بازی باید از محل جمع آوری پکیمون ها مطلع شوید و در پی شکار کردن آن ها باشید . پکیمون ها ممکن است در یک محل جمع شده باشند . البته این پوکیمون ها فرار هم خواهند کرد و باید همیشه با بالاترین سرعت به آن ها برسید . پس از شکار آن ها ، برده های شما افزایش پیدا میکنند و میتوانید با این برده ها به سایر تیم ها حمله کنید . 
 
تنها شش روز پس از ريليز اين بازي فقط در امريكا  ٢١ ميليون   كاربر جذب كرده كه ركورد بازي candy crush را كه طي چند سال كسب كرده بود شكست و پر مخاطب ترين بازي تاريخ محسوب شد . تا كنون در كمتر از دوهفته بيش از ٩٠ ميليون   كاربر فعال در دنيا دارد و اكنون روزي ٥.٣ ميليون نفر به آن اضافه ميشود!!! و كاربرانش را همچون زامبيهايي بي هوش و هواس و موبايل به دست در سطح شهر به دنبال پيدا كردن اين موجودات هدايت ميكند . جالب است بدانید شرکت تاکسیرانی Uber که بزرگترین شرکت تاکسیرانی در دنیا میباشد ، برای اولین بار در تاریخ به وجود آمدنش با کمبود ماشین و عدم توانایی سرویس دهی مواجه شد . بسیاری از گیمرها به دنبال شکار پکیمون ها در سطح شهر هستند و همه با تاکسی به محل مورد نظر میروند . 
تاثیر وحشتناکی که این بازی بر روی زندگی افراد آمریکایی گذاشته است ، بسیار عجیب و غیر قابل باور است . بسیاری از شهروندان از شغل خود برای ادامه دادن به این بازی استعفا داده اند تا به راحتی بتوانند در هر ساعتی دنبال پکیمون ها باشند . جالب است بدانید هفته گذشته چند نوجوان که در پی پکیمون در طبیعت رفته بودند از ارتفاع سقوط میکنند و کشته میشوند . فقط یک نفر از این حادثه نجات پیدا کرده بود که وی به هیچ عنوان پشیمان نبود و اظهار کرده که بسیار خوشحال است که پکیمون های زیادی را به دست آورده است . 
درآمد نجومي اين شركت كه حدود ١٤.٥ بيليارد دلار در دوازده روز بوده !!! تنها محدود به طراحان اين بازي نيست و اپل استور و گوگل پلي و مايكروسافت و گوگل مپ و موسسات حمل و نقل و مكانهاي تجمع اين موجودات مانند رستورانها و بارها نيز در كنار ان درآمدهاي زيادي كسب كردند. كه اين هجوم و درآمد و ميزان كاربر در اين مدت كم ، دنياي ديجيتال را شكه كرده، و قدرت اين عرصه را در جذب مخاطب بيشتر مطرح نموده.
امتياز دهيد:
8
اپل 600 نفر برنامه نویس را به مدرسه اش دعوت کرد
نسخه نهایی OS K El Capitan 10.11.6 منتشر شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.