ورود / ثبت نام

ورود

آیفون 7 در چه رنگ هایی به بازار عرضه خواهد شد ؟

آیفون 7 در چه رنگ هایی به بازار عرضه خواهد شد ؟
هنوز دو هفته نیست که از انتشار تصاویری مبنی بر رنگ های جدید اپل میگذرد که تصاویر جدید لو رفته ، حکایت دیگری دارند . پیش تر شایعه ای که به همراه تصویری بود ، مبنی بر انتشار آيفون 7 و آیفون 7 پلاس با رنگ آبی تیره و یا رنگ مشکی منتشر شده بود و مدعی شده بود که رنگ های آیفون 7 تغییر خواهند کرد . حتی به این نکته اشاره شده بود که رنگ نقره ای و رنگ خاکستری از یک خانواده هستند و اپل تصمیم گرفته است تا رنگ نقره ای را از گردونه تولیدات خود حذف کند . 
اما تصاویری که امروز منتشر شده اند ، نشان از عدم تغییر کلی در رنگ ها دارد . همچنان آیفون 7 و آیفون 7 پلاس با رنگ های خاکستری ، نقره ای ، طلائی و رزگلد به بازار خواهد آمد . گویا انتظار تغییر رنگ آیفون تا سال 2017 و جشن تولد 10 سالگی آیفون به پایان نخواهد رسید . طبق ادعای بسیاری از خبرگزاری ها ، تمامی شگفتی هایی که همه انتظار آن را برای ارائه روی آيفون 7 میکشیدند ، در سال 2017 و با آیفون 8 همراه خواهد بود . شارژ بی سیم و تعییر رنگ و ضد آب بودن گوشی ،‌از امکانات گوشی ۲۰۱۷ اپل خواهد بود . به تصویر منتشر شده که در زیر آمده است دقت کنید : 
 
آیفون 7
 
به 3 نکته ای که میتوان در مورد عکس به آن ها اشاره کرد ، جابه جایی مدار آنتن ، بزرگ شدن دوربین ها و عدم تغییر رنگ بندی میباشد . شاید خبر عدم تغییر رنگ بندی آیفون خبر خوشایندی برای اپلی ها نباشد ، چرا که آیفون رنگ با تغییر رنگ بندی ، انتظارات بیشتری را برآورده خواهد کرد .
امتياز دهيد:
7
آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی
حتما تماشا کنید | اولین ویدیوی لو رفته آیفون 7 اپل

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.