ورود / ثبت نام

ورود

شرکت اپل ، یک میلیون دلار به سیل زدگان چین کمک کرد

شرکت اپل ، یک میلیون دلار به سیل زدگان چین کمک کرد
طی چند روز گذشته وحشتناکترین سیل چند سال اخیر در کشور چین رخ داد . در همین راستا شرکت اپل مبلغ ۱ میلیون دلار برای سیل زدگان اختصاص داد تا سیل زدگان چینی ، سروسامانی بگیرند و به زندگی معمولی بازگردند . 
یک نهاد غیردولتی در کشور چین به نام بنیاد مبارزه با فقر ، از کمک یک میلیون دلاری اپل به این نهاد برای مدیریت بحران سیل زدگان خبر داد . همچنین این نهاد خبر ارتباط نزدیکشان با اپل را در وب سایت رسمیشان منتشر کردند . آن ها برای اینکه اپل از کم و کیف خرج کردن این یک میلیون دلار آگاهی داشته باشد ، این ارتباط نزدیک را برقرار کرده اند . 
سیل اخیر باعث شده است تا حدود یک میلیون نفر از ۵۰۰ شهر این کشور آواره شوند و نیاز به کمک فوری باشند . تیم کوک به عنوان مدیرعامل شرکت اپل در صفحه Weibo خودش نوشت :‌ فکر ما پیش آدم هایی است که به خاطر سیل در حاشیه رودخانه یانگتسه خسارت دیده اند.
جالب است بدانید که اپل در کارهای بشردوستانه همیشه پیش قدم بوده است و این اولین باری نیست که دست به چنین کارهایی میزند . در سال ۲۰۱۴ اپل با کمک ۱.۶ میلیون دلاری به زلزله زدگان استان Yunnan چین ، دین خود را به جامعه بشریت ادا کرد . در این زلزله حدود ۶۰۰ نفر جان خود را از دست دادند . 
امتياز دهيد:
6
حتما این ویدویی جذاب را ببینید
باز شکایت علیه اپل | اینبار فناوری شارژ سریع

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.