ورود / ثبت نام

ورود

تماشا کنید | سیر تحول آی او اس 1 تا آی او اس 10

تماشا کنید | سیر تحول آی او اس 1 تا آی او اس 10
آیفون از جمله گوشی هایی میباشد که سیر تغییر و تحول بسیار گسترده ای را طی کرده است . آیفون 2G در سپتامبر سال ۲۰۰۷ با آی او اس 1 توسط استیوجابز فقید معرفی شد . از آن زمان تا به الان سخت افزار آيفون ها دچار تحولات زیادی شده است . کیفیت دوربین ها ، کیفیت صداها ، قدرت آنتن دهی و همچنین ساپورت اینترنت همراه و .... همه گی جز مواردی بوده اند که آیفون طی ۹ سال گذشته دچار پیشرفت شده است . شاید برترین و بهترین پیشرفت آيفون ها را ازنظر سخت افزاری در سال ۲۰۱۴ و با ارائه نسخه دوم آيفون در قد و قانت آیفون پلاس دیدیم . 
آی او اس و نرم افزار نیز از قافله سخت افزار جا نمانده است و طی این ۹ سال پیشرفت های زیادی داشته است . نرم افزارها هر روز آپدیت میشوند و امکانات آن ها به روز میشود . البته این بین کار کردن با بسیاری از نرم افزارها نیز راحت تر شده است . البته باید بهترین و بزرگترین تغییر آی او اس را مربوط به سال ۲۰۱۱ و همزمان با ارائه آيفون 4اس و معرفی سیری دانست . دستیار هوشمندی که حال پا به همه نرم افزارها گذاشته است . همین چند روز پیش بود که اپل از نسخه آزمایشی آی او اس ۱۰ رونمایی کرد تا این ورژن از آي او اس را در سپتامبر ۲۰۱۶ بدون کوچکترین مشکلی روانه بازار کند . این تغییرات جدید اینقدر جذاب بوده است که هنوز نسخه نهایی آن ارائه نشده است ، بسیاری از افراد مهاجرت به آي او اس ۱۰ را آغاز کرده اند . 
در ویدیویی که در پایین مشاهده میکنید ، شاهد مقایسه آی او اس ۱ با آی او اس ۱۰ خواهید بود . این اتفاق در تولی ۹ سالگی آيفون رخ داده است . در انتها شما را به دیدین این ویدیوی جذاب دعوت میکنم : 
 
امتياز دهيد:
3
اینتل با تولید تراشه های LTE آيفون 7 درآمد 1.5 میل...
حتما این ویدویی جذاب را ببینید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.