ورود / ثبت نام

ورود

اپل قصد تاسیس دانشگاه را دارد

اپل قصد تاسیس دانشگاه را دارد
اپل در پی تاسیس دانشگاه اپ میباشد . طبق گزارش وب سایت Business Insider اپل با همکاری دانشگاه " فدریکو دوم " در شهر ناپولی اقدام به تاسیس مرکز توسعه iOS کرده است . اپل در حال جذب دانشجویان و گرفتن رزومه افراد میباشد . برای ورود به این دانشگاه ابتدا باید در یک امتحان آنلاین شرکت کنید و پس از قبولی در تست آنلاین ، باید از مصاحبه نیز سربلند بیرون بیایید . فعلا امکان شرکت در این دانشگاه برای افراد اروپایی میسر شده است . 
هدف از تشکیل این دانشگاه آموزش طراحی و نوشتن یک اپلیکیشن تحت سیستم عامل iOS میباشد . این دانشگاه که قرار است ترم اولش را از سپتامبر ۲۰۱۶ ( مهر ماه ۱۳۹۵ )‌ شروع کند ، برای مدت ۹ ماه تمامی دانشجویان را تحت آموزش قرار خواهد داد . این آموزش ها که در دو ترم تقسیم شده اند به طوری که ترم اول روی آموزش مهارت ساخت یک اپلیکیشن تمرکز دارد و ترم دوم روی شروع یک استارت آپ جدید کار خواهند کرد .
دولت مردان ایتالیا پیش تر با شرکت اپل برای نپرداختن مالیات دچار مشکل شده بودند . آن ها شرکت اپل را به پرداخت ۹۶۳ میلیون دلار مالیات محکوم کرده بودند و مبلغ ۳۴۸ میلیون دلار هم به عنوان جریمه شرکت اپل ، به دولت ایتالیا پرداخت کرده است . 
امتياز دهيد:
3
همچنان عکس های آيفون 7 در حال لو رفتن هستند
آیفون نسل بعدی اپل را ببینید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.