ورود / ثبت نام

ورود

اپل به پرداخت ۲۵ میلیون دلار محکوم شد

اپل به پرداخت ۲۵ میلیون دلار محکوم شد
اپل پس از گذشت ۱۷ سال محکوم به پرداخت جریمه شد . این شرکت قبول کرده است که جریمه ۲۵ میلیون دلاری را به Network-1 بپردازد . 
در سال ۱۹۹۹ شرکت Network-1 Technologies شکایتی از شرکت اپل به دلیل رعایت نکردن حقوق یک فایل سیستمی ساده را به محکمه قضایی برد . پتنت به وجود آمده اولین بار توسط یک دانشجو در دانشگاه Yale در سال ۱۹۹۶ به ثبت رسید و وی برای اینکه بتواند مراحل قانونی پیگیری ثبت پتنت را بهتر پیگیری کند ، اقدام به تاسیس شرکت Mirror Worlds کرد . این شرکت در همان سال از شرکت اپل شکایت کرد ، اما در سال ۱۹۹۹ پتنت خود را به شرکت Network-1 فروخت . 
امسال و پس از گذشت ۱۷ سال اپل قبول کرده است که به این شرکت مبلغ ۲۵ میلیون دلار را بپردازد . البته اپل باید پس از پرداخت ۲۵ میلیون دلار ، حق استفاده از این پتنت را در محصولات جدیدش را نیز بپردازد تا از لحاظ قانونی مشکلی برای این شرکت پیش نیاید . 
بازار شکایت ها از شرکت اپل داغ شده است طوری که رقیب دیرینه این غول تکنولوژی ، مایکروسافت نیز از اپل به دلیل نقض استفاده از پتنت ها شکایت کرده است . باید منتظر به نتیجه رسیدن شکایت مایکروسافت و رسیدن این شرکت به مبلغ ۴.۶ میلیون دلاری باشیم .
امتياز دهيد:
3
عکس لو رفته از دوربین های آيفون ۷ توسط شرکت فاکسکا...
راهنمای نصب نسخه آزمایشی آی او اس ۱۰ که برای عموم ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.