ورود / ثبت نام

ورود

عکس لو رفته از جلسه داخلی فاکسکان دوربین دوگانه آیفون ۷ را تایید کرد

عکس لو رفته از جلسه داخلی فاکسکان دوربین دوگانه آیفون ۷ را تایید کرد
فاکسکان یکی از شرکت های تولید کننده آيفون ، طی نشستی که چند روز گذشته برگزار کرد ، دوربین دوگانه آیفون ۷ لو رفت . حدود ۲ ماه دیگر تا ارئه آيفون ۷ مانده است و اپل میخواهد همه چیز در سکوت خبری و به یکباره افشا شود . اما فاکسکان به عنوان یکی از مونتاژ کننده های پرچم دار آينده اپل ملقب به آيفون ۷ ، طی نشتسی که با کارشناسان خود در مورد آيفون ۷ داشته است ، عکس آيفون ۷ پلاس را به عنوان پرزنتیشن به نمایش در آورده است . در این عکس میتوان به وضوح دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس و همچنین صفحه نمایش ۵.۵ اینچی را دید . به عکس زیر دقت کنید : 
 
آیفون ۷
 
البته میتوان انتظار ارائه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را با iOS10 داشت . متاسفانه عکس دیگری از این کنفرانس منتشر نشده است تا تکلیف پورت ۳.۵ میلی متری نیز مشخص شود . اخبار بسیار زیادی که پیش تر از این منتشر شده است همه بر حذف پورت ۳.۵ میلی متری تاکید داشته اند و البته انتظار آيفون ۷ را بدون داشتن این پورت را بسیار زیاد داریم . شایعات دیگری که میتوان در مورد آيفون ۷ بیان کرد ، ارائه این آيفون با شارژر وایرلس میباشد که این شایعه تقریبا به صورت کامل رد شده است . 
و اما در مورد حجم آيفون ۷ ، اخبار و شایعات از ۳۲ گیگ برای کمترین حجم میگویند .
بیشترین سوالی که در مورد آيفون ۷ میشود نیز پیرامون قیمت آیفون ۷ میباشد و باید برای جواب این سوال ، به سنت اپل اشاره کنیم که طبق این سنت اپل به هیچ عنوان قیمت محصولاتش را افزایش نمیدهد . بنابراین قیمت آيفون ۷ هم همانند آيفون ۶ اس از ۶۴۵ دلار شروع خواهد شد .
امتياز دهيد:
6
معرفی بازی ایرانی " حدس هنرمندان " برای آيفون و آي...
وال استریت ژورنال نظر نهایی در مورد حجم آيفون ۷ را...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.