ورود / ثبت نام

ورود

اپل باید ۵۰۰ میلیون دلار برای خرید تایدل هزینه کند

اپل باید ۵۰۰ میلیون دلار برای خرید تایدل هزینه کند
اپل میخواهد جامعه ۱۵ میلیون نفری سرویس اپل موزیک را افزایش دهد و برای این منظور قصد خرید سرویس موزیک Tidal را دارد . سرویس تایدل دارای طرفداران خاص خود میباشد که این تعداد در حال حاضر به ۴.۲ میلیون مشترک میرسد . از طرفی این سرویس قراردادهایی را با موسیقی دان ها تنظیم کرده است که طی آن موسیقی دان ها ملزم به ارائه آلبوم فقط در این سرویس هستند . بنابراین اپل با خرید این سرویس موزیک ، خواننده های زیادی را به اپل موزیک اضافه خواهد کرد .
Jay Z یکی از خوانندگان مشهور سبک هیپ هاپ در آمریکا میباشد که سرویس موزیک Tidal را به قیمت ۵۶ میلیون دلار خریده است و این در حالی است که طبق گزارش ژورنال استریت ، این سرویس در حال حاشر بیش از ۵۰۰ میلیون دلار ارزش گذاری شده است و این یعنی ارزش سهام این شرکت بیش از ۹ برابر شده است . 
اسپاتیفای در حال حاضر با جامعه ۳۰ میلیون نفری که هر کدام ماهانه هزینه ای را برای اشتراک در این سرویس میپردازند بزرگترین سرویس موزیک در کل جهان میباشد . البته تعداد اعضای این سرویس بالغ بر ۱۰۰ میلیون نفر اعلام شده است . اپل پیش تر از این سابقه خرید سرویس های موزیک بزرگی را دارد . در سال ۲۰۱۴ اپل با پرداخت ۳ میلیارد دلار کمپانی بیتس را تصاحب کرد . این کمپانی بزرگ در آن زمان علاوه بر تولید هدفون ، سرویس موسیقی را نیز ارائه میکرد . این سرویس دارای ۱۱۱ هزار نفر عضو بود که با توسعه هایی که اپل در این سرویس داد ، این تعداد به ۳۰ میلیون نفر رسیده است . 
با توجه به رشد درآمد سرویس های اشترک گذاری در شرکت اپل ، این کمپانی قصد دارد تا برای جبران افت ۱۳٪ سهامش در این مدت اخیر ، سرویس اپل موزیک را گسترش دهد . 
امتياز دهيد:
1
آموزش نحوه محافظت از عکس های آيفون و آیپد
آموزش جلوگیری از هک وای فای | چگونه از شر سارق های...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.