ورود / ثبت نام

ورود

ثبت پتنت های جدید برای اپل پنسل

ثبت پتنت های جدید برای اپل پنسل
اپل در فکر توسعه قلم هوشمندش میباشد تا بتواند از آن علاوه بر تبلت حرفه ای اش ، در آیفون ها نیز از آن استفاده کند . طبق شایعات اگر اپل آیفون ۷ را در ۳ مدل مختلف منتشر کند ، حتما باید برای آیفون ۷ پرو از این ماژول بهره بگیرد . به تازگی این شرکت دو پتنت جدید برای اپل پنسل به ثبت رسانده است که استفاده از این قلم را بسیار کاربردی تر خواهد کرد . 
این پتنت ها در US Patent و Trademark Office به ثبت رسیده اند . پتنت جدید به ثبت رسیده از جذابیت های زیادی برخوردار است . وجود سنسورهای لمسی روی بدنه برای تشخیص قرار گرفتن انگشتان ، قطعا کارایی این قلم را افزایش خواهد داد . این سنسورها میتوانند محل قرار گرفتن انگشتان را تشخیص دهند . بدین ترتیب میتوان با اسکرول کردن روی بدنه اپل پنسل ، در صفحه نمایش اسکرول کرد . یا اینکه با فشار وارد کردن به بدنه اپل پنسل دقت ترسیم را بالا و یا پایین آورد . 
و اما پتنت دومی که توسط اپل به ثبت رسیده است ، قابلیت تشخیص دست کاربر میباشد . طی این پتنت ، اپل پنسل قادر خواهد بود تا به تشخیص اینکه آيفون و یا آیپد در کدام دست کاربر قرار دارد ، برسد و با توجه به آن ویژگی های خاصی را در اختیار کاربر قرار دهد . 
امتياز دهيد:
4
خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا چه عواقبی را برای ا...
آیا آيفون ۷ با ماژول دوربین بزرگتر به بازار خواهد ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.