ورود / ثبت نام

ورود

قیمت آیفون ۷ اپل منتشر شد

قیمت آیفون ۷ اپل منتشر شد

قیمت آیفون ۷ منتشر شد : 

روزی نیست که اخبار پیرامون آیفون ۷ به بیرون درز نکند و خبر جدیدی را پیرامون پرچم دار آینده اپل نشنویم . امروز خبر مهمی که شاید سوال بسیاری از کاربران و اپل بازها هست ، منتشر شده است .  وب سیات Weibo دست به انتشار قیمت آيفون ۷ زده است . این سایت مدعی شده است که اپل آیفون آینده را در سه مدل مختلف با نام های آيفون ۷ و آيفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو به بازارا عرضه خواهد کرد و همچنین میزان کمترین حافظه هم 32 گیگابایت خواهد بود و دیگر باید با حافظه ۱۶ گیگی خداحافظی کنیم . البته نگران افزایش قیمت نباشید . اپل قیمت پایه را هیچ وقت افزایش نمیدهد ، حتی اگر سخت افزار آپدیت شود . در مورد حجمی که آیفون ها ۷ نیز خواهند داشت باید بگوییم که آیفون ۷ در سه نسخه ، آيفون ۷ با حجم ۳۲ گیگابایت ، آیفون ۷ با حجم ۱۲۸ گیگابایت و آیفون ۷ با حجم ۲۵۶ گیگابایت منتشر خواهد شد . در مورد دو نسخه دیگر آيفون ۷ ، این سایت خبری اعلام کرده است که فقط در دو نسخه ۳۲ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد . برای اینکه از قیمت های آیفون ۷ با خبر باشید ، قیمت آیفون ۶ اس و آیفون ۷ را کنار هم گذاشته ایم تا به راحتی بتوانید مقایسه کنید . 
 
آیفون ۶ اس : ¥5288   ¥6088   ¥6888
آیفون ۷ اپل : ¥5288   ¥6088   ¥7088
آیفون ۶ اس پلاس : ¥6088   ¥6888   ¥7788
آیفون ۷ پلاس :‌ ¥6088   ¥6888   ¥7888
آیفون ۷ پرو :‌ ¥7088   ¥7888   ¥8888
 
همان طور که ملاحظه میکنید ، اپل هیچ گونه سیاست افزایش قیمتی را پیش نگرفته است و فقط نسخه 256 گیگی آیفون ۷ به دلیل افزایش حجم افزایش قیمت داشته است . در رابطه با آیفون ۷ پلاس نیز همین موضوع صدق میکند . اما آیفون ۷ پرو  به دلیل داشتن پورت اسمارت ، قیمتی بیشتر از سایر آيفون ها خواهد داشت .
 
اخبار منتشر شده پیرامون بازار چین میباشد و با توجه به قیمت فروش آيفون ۶ اس در ایران میشود این قیمت ها را به تومان تبدیل کرد . البته منابع چینی خبر از قیمت ۸۴۹ دلاری برای آيفون ۷ پرو در حجم ۳۲ گیگابایتی داده اند . 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
9
وال استریت ژورنال قائله شکایت چینی‌ها را نیز تمام ...
دیگر نگران تمام شدن حجم گوشی آیفون نباشید | قاب اف...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.