ورود / ثبت نام

ورود

وال استریت ژورنال قائله شکایت چینی‌ها را نیز تمام کرد و نظر نهایی را داد

وال استریت ژورنال قائله شکایت چینی‌ها را نیز تمام کرد و نظر نهایی را داد
وال استریت ژورنال :
شاکیان چینی اپل ، شرکت نیستند و افراد شخصی هستند که تا به حال اسمارت فونی را تولید نکرده اند . 
هفته گذشته خبری مبنی بر شکایت چینی ها بر علیه اپل منتشر شد . شکایتی که قاضی های چینی نیز بر علیه اپل رای دادند و اپل را از فروش آیفون های 6 و 6 پلاس در یکی از شهرهای چین منع کرد . در این بیانیه اعلام شد که به دلیل شباهت بسیار نزدیک آیفون 6 و گوشی چینی 100C Baili ، اپل حق فروش آيفون 6 و آیفون 6 پلاس را نخواهد داشت .
اپل هنوز چند ماهی را میتواند به فروش آيفون 6 در خاک چین بپردازد چرا که این بیانیه زمان زیادی را میبرد تا به قانون تبدیل شود و به تصویب برسد . وال استریت ژورنال در پی این بیانیه ، تحقیقات گستریده ای را در مورد این شرکت چینی انجام داده است و به این نتیجه رسیده است که ، تقریبا چنین شرکتی وجود خارجی ندارد . این شرکت در گذشته مشغول تولید گوشی های 100C بوده است و در حال حاضر وجود خارجی ندارد و پس از مراجعه به محل ثبت شده ، به عدم حضور شرکتی با چنین نامی در آدرس ثبت شده رسیده اند . در واقع این شرکت چینی فقط در حال دفاع از پتنتی که پیش تر به ثبت رسانده است میباشد و میخواهد از شرکت اپل ، هزینه ای را دریافت کند . 
در واقع در حال حاضر نه شرکتی با این نام وجود دارد و  نه گوشی با این اسم در بازار چین پیدا میشود . 
وکلای این کمپانی گفته اند که اینقدر شکایتشان را پیگیری خواهند کرد تا به نتیجه برسند و میلیون ها دلار خسارت از اپل بگیرند . آن ها بیان داشته اند که از فروش آیفون 6 اس هم در خاک چین شکایت خواهند کرد و این شرکت باید هزینه هنگفتی را به این شرکت چینی بدهد . 
امتياز دهيد:
4
اخبار جدید در مورد آیفون 7 از تغییرات ظاهری در بخش...
قیمت آیفون ۷ اپل منتشر شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.