ورود / ثبت نام

ورود

اخبار جدید در مورد آیفون 7 از تغییرات ظاهری در بخش جلویی میگویند

اخبار جدید در مورد آیفون 7 از تغییرات ظاهری در بخش جلویی میگویند

گزارش تازه منتشر شده ، حکایت از تغییرات جزئی در صفحه نمایش و قسمت جلویی آيفون ۷ دارد :

وبلاگ ژاپنی " مک اوکاتارا " خبر جدیدی را امروز منتشر کرد . خبری که بر خلاف اخبار گذشته که بیشتر پیرامون حذف جک 3.5 میلی متری بود ، اینبار در مورد ظاهر جلویی آيفون 7 میباشد . این وبلاگ مدعی شده است که اسپیکر آیفون (جایی که صدای مخاطب در حین مکالمه می آید) کمی از اطراف بزرگتر شده است و همچنین جای سنسورها و سنسور پراکسی ، عوض شده است . این اخبار آنقدر مهم و موثق میباشد که بسیاری از تولید کنندگان لوازم جانبی آيفون ، دست از تولید کشیده اند و منتظر خبر نهایی هستند . 
در این گزارش همچنین به مکان جدید سنسور مربوط به تنظیم هوشمند نور صفحه نمایش اشاره شده است . این سنسور که پیش تر در سمت چپ اسپیکر قرار داشت ، حال به سمت راست منتقل شده است . این وبلاگ ژاپنی فقط به ذکر همین موارد جزئی اکتفا کرده است . همین دو مورد برای باز طراحی کلیه لوازم جانبی شرکت های چینی کافی است . بسیاری از این شرکت ها دست از کار کشیده اند . 
دیروز خبری در همین رابطه توسط وال استریت ژورنال منتشر کردیم که با این خبر جدید در تناقض نیست . آن ها به تمامی شایعاتی که در مورد آیفون ۷ بود خاتمه دادند و گزارش کردند که بزرگترین تغییر ظاهری آيفون ۷ حذف پورت 3.5 میلی متری میباشد . البته در این گزارش به این موضوع نیز اشاره شده بود که کلیه تغییراتی که در شایعات به آن ها اشاره شده است در سال 2017 رخ خواهد داد . خبری که شاید برای خیلی ها جالب باشد ، عدم نام گذاری آيفون بعدی به نام آیفون 7 میباشد . احتمال این امر نیز بسیار زیاد میباشد . گویا اپل به بازطراحی کلی آیفون طی 3 سال روی آورده است و میخواهد اولین اقدامش را در مورد آیفون بعدی که در اوایل پاییز منتشر میشود ، انجام دهد . 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
3
آموزش بستن کامل نرم افزارهای آيفون و آيپد
وال استریت ژورنال قائله شکایت چینی‌ها را نیز تمام ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.