آیفون ۷ | مدل های آیفون ۷ - آیفون ۷ پلاس - آیفون ۷ اپل - آيفون جدید اپل - NIC

!!! آیفون 7 ، نام محصول جدید اپل نیست !!!

!!! آیفون 7 ، نام محصول جدید اپل نیست !!!
طبق اخبار زیادی که طی روزها و حتی ماه های گذشته منتشر شده است ، محصول بعدی اپل که در سپتامبر 2016 معرفی خواهد شد ، آيفون ۷ میباشد . گفته میشود که این مدل از آیفون نیز دارای دو اندازه 4.7 اینچی و 5.5 اینچی خواهد بود . وال استریت ژورنال نیز در مورد ظاهر آيفون خبری را منتشر کرده است مبنی بر اینکه ، ظاهری آیفون بعدی فقط در حد حذف شدن جک 3.5 میلی متری خواهد بود و نباید تا سال 2017 انتظار ارائه آیفونی با شکل و شمال دیگر را داشته باشیم . اما سایت خبری  Venture Beat امروز خبر " آیفون بعدی ملقب به آيفون 7 نخواهد بود " را منتشر کرد . آن ها به این موضوع اشاره کرده اند که اپل میخواهد نام محصول بعدی اش را آیفون ۷ نگذارد و این نام را برای سال 2017 نگه خواهد داشت .
با توجه به گزارش وال استریت و عدم تغییر ظاهری ، اپل میخواهد نام آیفون ۷ را برای محصولاتش در سال 2017 نگه دارد . گفته میشود سال 2017 جشن تولید 10 سالگی آیفون خواهد بود . بدین منظور اپل برنامه های زیادی را برای آن سال برنامه ریزی کرده است . گفته میشود ، آیفونی که امسال و در سپتامبر 2016 معرفی خواهد شد ، از خانواده آیفون 6 خواهد بود . 
این خبر با اینکه در حد یک شایعه میباشد ، اما بسیار منطقی به نظر میرسد . همه چیز برای ارائه آیفون ۷ در سال 2017 مهیا میباشد و هر خبری که تا الان به بیرون درز کرده است ، تداعی کننده یک آیفون با ظاهری شبیه به آيفون 6 میباشد . احتمال اینکه اپل آیفون بعدی را از خانواده آيفون 6 معرفی کند ، بسیار زیاد میباشد . 
اپل پیش تر در خبری عنوان کرده بود که آیفون ها وارد چرخه ۳ ساله شده اند و مثل قبل ، چرخه تغییرات اساسی آن ها رو ساله نمیباشد . باید منتظر این پرچم دار پرسروصدای آينده اپل باشیم . 
امتياز دهيد:
5
دانلود نرم افزار ماشین حسابداری مهندسی برای آيفون ...
چگونه میتوان اندازه فونت آیفون را افزایش داد ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.