آیفون ۷ لاس | اخبار ایفون ۷ - دوربین دوگانه آيفون ۷ پلاس - NIC

باز هم تصاویر جدید ۷ پلاس ، دوربین دوگانه را تایید میکند

باز هم تصاویر جدید ۷ پلاس ، دوربین دوگانه را تایید میکند
همچنان اخبار پیرامون آيفون ۷ ، دنیای آی تی را فرا گرفته است و هر روز اخبار ضد و نقیض زیادی را میشنویم . چند روز پیش خبر منتفی شدن دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس به دلیل مشکلات فنی را منتشر کردیم و این خبر مشتریان اپل را ناامید کرده بود . اما امروز عکس هایی به دستمان رسیده است که حکایت از تایید ماژول دوگانه دوربین دارد . 
طبق گفته منابع منتشر کننده عکس ها ، این عکس های جدید نیز اخبار گذشته را تایید میکند و همان طور که مشاهده میکنید ، دوربین دوگانه به وضوح قابل مشاهده میباشد . متاسفانه عکس های منتشر شده فقط از پشت آيفون ۷ پلاس میباشد و هنوز عکسی از وضعیت ظاهری و جلوی آيفون ۷ پلاس به دستمان نرسیده است . میتوانید در زیر عکس های این منبع فاش کننده آيفون ۷ را مشاهده کنید . 
 
آیفون ۷ پلاس
 
طبق اظهار نظر کارشناسان ، این تصویر نهایی آيفون ۷ میباشد و نباید انتظار تفاوت دیگری را حداقل از پشت آیفون ۷ داشت . البته اسمارت کانکتور نیز در پایین تصویر باید باشد که متاسفانه در این تصویر از دید مخفی مانده است . اپل تا به حال اسمارت کانکتور را فقط در آیپدهای پرو مورد استفاده قرار داده است . خبر خوب دیگر برای گوشی بازها و کسانی که زیاد با گوشی کار میکنند ، افزایش ظرفیت باطری آيفون ۷ به 3500 میلی آمپر میباشد . اگر این خبر خوب موثق باشد ، دیگر  گیمرها هم نیاز به شارژ مجدد گوشی در طول روز نخواهند بود و دغدغه خیلی ها مرتفع خواهد شد . 
امیدواریم که خبرهای جدید دنیای آی تی ، خبرهای خوشحال کننده امروز را نقض نکنند و آیفون بازها هم به جلگه گوشی‌های دوربین دوگانه بپیوندند . آیا گوشی آينده اپل ، این کمپانی را از رکود اقتصادی نجات خواهد داد ؟ 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
4
معرفی نرم افزار موزیک کوییز فارسی برای آيفون و آیپ...
آیا اپل اولین تولید کننده آیفون بوده است ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.