ورود / ثبت نام

ورود

فروش آيفون در چین متوقف شد !!!

فروش آيفون در چین متوقف شد !!!
دفتر حفظ حقوق معنوی پکن ، از فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در چین جلوگیری کرد . این دفتر دلیل جلوگیری از فروش محصولات را نقض پتنت ثبت شده برای محصول Baili 100C ، توسط اپل بیان کرد . به نظر میرسد با این وضعیت پیش آمده اپل در صدد توقف فروش آیفون ۶ و آيفون ۶ پلاس در را این شهر دارد . البته این شرکت میخواهد تا دعاوی را به محکمه های بلند پایه تر ببرد و از ضرری که متحمل شده است ، جلوگیری کند و احتمالا جلوی عدم فروش آن را در سایر شهرهای چین بگیرد .
بر اساس گزارشی که دفتر حفظ حقوق معنوی چین منتشر کرده است ، دلیل توقف فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در چین ، شباهت ظاهری بیش از اندازه آيفون ۶ و آيفون ۶ پلاس به گوشی هوشمند 100C که از محصولات شرکت Baili میباشد ، عنوان کرده است . 
این مشکل به وجود آمده فعلا فقط در شهر پکن میباشد ، اما با توجه به اینکه این شهر پایتخت چین میباشد ، احتمال ممنوع شدن فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در سایر شهرها بسیار زیاد است . در حال حاضر شهر پکن ۲۱ میلیون نفر جمعیت دارد . طی چند ماه گذشته ، اپل با مشکلات زیادی در کشور چین روبرو شده است . بزرگترین مشکل این شرکت در چین ، از دست دادن نام تجاری منحصر آيفون میباشد . یک شرکت چینی دیگر نیز در این کشور میتواند از نام آيفون برای فروش محصولاتش استفاده کند . گویا سفر تیم کوک به چین برای بهتر کردن روابط بی نتیجه مانده است و اپل باید برای بزرگترین جامعه فروش محصولاتش ، فکری دیگری را بردارد . در زیر میتوانید این دو محصول را در کنار یکدیگر ببینید . 
 
iphone-6--vs-baili.jpg
امتياز دهيد:
1
آیا آيفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز نخواهد بود ؟
برنامه تناسب اندام را با آیفون تجربه کنید - فارسی

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.