ورود / ثبت نام

ورود

آیا آيفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز نخواهد بود ؟

آیا آيفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز نخواهد بود ؟
دوربین دوگانه آيفون ۷ : 
طی روزهای اخیر یکی از کارمندان شرکت فاکسکان خبر از منتفی شدن دوربین دوگانه آيفون ۷ داد . از آنجایی که این فرد در شرکت فاکسکان مشغول فعالیت میباشد و شرکت فاکسکان یکی از تولید کنندگان اصلی آيفون ۷ میباشد ، بسیاری از کارشناسان نیز ، ادعای وی را قبول کرده و اخبار حذف ماژول دوربین دوگانه به دلیل مشکلات فنی به تمامی خبرگزاری ها مخابره شد .
اما اینبار یک شرکت نزدیک به فاکسکان ادعای این کارمند را رد کرده و بیان کرده است که آیفون های ۷ پلاس از دوربین های دوگانه بهره خواهند برد و هیچ توقفی در روال توبید دوربین دوگانه رخ نداده است . همچنین Dali که از تولید کننده گان دوربین های دوگانه آيفون ۷ پلاس میباشد نیز اذعان داشته است که هیچ توقفی در ساخت دوربین ها رخ نداده است . 
 
آیفون ۷ اپل
 
با توجه به این خبر موثق ، باید بیان کنیم که اخباری که از سمت کارمند شرکت فاکسکان منتشر شده بود ، یک اشتباه بوده و اپل همچنان قصد معرفی آيفون ۷ پلاس با دوربین های دوگانه اش را دارد . در این بازار رقابتی شدیدی که بین اپل و سایر اندرویدی ها ایجاد شده است ، حذف این ویژگی بسیار دور به نظر میرسد زیرا تمامی رقبا ، پرچم داری را با دوربین های دوگانه معرفی کرده اند . هواوی پی ۹ و وی ۸ و همچنین ال جی ۵ به این ماژول مجهز گشته اند و گفته میشود که سامسونگ گلکسی نوت ۷ هم به این ماژول مجهز خواهد بود . باید تا اوایل پاییز برای رونمایی از این آیفون پر سروصدا صبر کرد . 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
فروشگاه اپل
امتياز دهيد:
1
آیا آیفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود ؟ چرا ...
فروش آيفون در چین متوقف شد !!!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.