ورود / ثبت نام

ورود

آیا آیفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود ؟ چرا گمانه زنی ها کمرنگ شده است ؟

آیا آیفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود ؟ چرا گمانه زنی ها کمرنگ شده است ؟
آیفون ۷ اپل ، شاید یکی از پر خبرترین و پر سروصدا ترین آیفون های اپل میباشد که در این ۱۰ ساله اپل تجربه کرده است . آیفونی که هنوز پا به بازار نگذاشته است ، تمامی اخبار و شایعات را به خود اختصاص داده است . اولین موردی که در مورد آن بیان شد ، حذف جک هندزفری میباشد که با توجه به کدهای جدید آي او اس ۱۰ و همچنین اخبار درز کرده از سازندگان قطعات ، احتمال حذف آن بسیار زیاد است . دوربین آيفون ۷ هم تقریبا برای همه ثابت شده بود که از یک ماژول دوگانه تشکیل خواهد شد و این ادعا را ، پتنت های جدید و همچنین خرید شرکت های جدید توسط اپل ، به اثبات میرساند . اما اخیرا پست یکی از کارکنان شرکت فاکس کان ، تمام شایعات و امیدها را تغییر داده است و خبر از ارائه آیفون ۷ و حتی آيفون ۷ پلاس با دوربین معمولی میدهد . 
وی دلیل اصلی ادعای خود را ، چالش های فنی بزرگی که این دوربین دوگانه در جلوی پای اپل گذاشته است ، اعلام کرده است . وی گفته ست که دیگر خبری از آيفون ۷ با دوربین دوگانه نخواهد بود و این پروژه به صورت کامل منتفی شده است . 
 
آیفون ۷ اپل - دوربین دوگانه آيفون ۷ اپل
 
این بدترین خبری بود که تا به حال اپل تجربه کرده است . خبری که امید اپل بازها را برای داشتن یک آیفون رویایی که جدای از همه برندها میباشد ، نقش بر آب کرد و دیگر آيفون ۷ از جذابیت خاصی برخوردار نخواهد بود . 
امتياز دهيد:
2
نرم افزار 4 دلاری ای که برای یک هفته رایگان شده اس...
آیا آيفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز نخواهد بود ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.