ورود / ثبت نام

ورود

آموزش دانگرید از آی او اس ۱۰ بتا به آی او اس ۹.۳.۲

آموزش دانگرید از آی او اس ۱۰ بتا به آی او اس ۹.۳.۲
چگونه میتوان از آی او اس ۱۰ به ورژن آی او اس ۹.۳.۲  دانگرید کرد ؟
در این پست قصد داریم تا آموزش دانگرید کردن از ورژن ۱۰ به ورژن ۹.۳.۲. را قرار دهیم . بسیاری از دوست داران محصولات اپل ، پس از ارائه آی او اس ۱۰ با امکانات جذابی که دارد ، به این نسخه از سیستم عامل مهاجرت کرده اند ، اما به دلیل کامل نبودن نسخه آی او اس ۱۰ و همچنین وجود باگ هایی مانند : باطری ، ارور ۱۴ و ... تصمیم به بازگشت به نسخه آی او اس ۹.۳.۲ را دارند . 
البته امکانات آي او اس ۱۰ اینقدر زیاد میباشد که خیلی از افراد با وجود باگ های فراوان ، قید بازگشت به ورژن قبلی را زده اند و از همین سیستم عامل استفاده میکنند . 
برای اینکه بتوانید به ورژن قبلی برگردید ، باید حتما سیستم عامل آي او اس ۹.۳.۲ را با توجه به نوع دیوایستان دانلود کنید .
اگر آیپد دارید و به آی او اس ۱۰ مهاجرت کرده اید و قصد بازگشت به آی او اس ۹.۳.۲ را دارید ، باید به پست " دانلود نسخه نهایی آی او اس 9.3.2 برای آیپد - iOS 9.3.2 " مراجعه کنید و با توجه به مدل آیپد ،  سیستم عامل مورد نظر را دانلود کنید .  همچنین اگر آیفون دارید و به آی او اس ۱۰ مهاجرت کرده اید و قصد بازگشت به آی او اس ۹.۳.۲ را دارید ، باید به پست " دانلود نسخه نهایی آی او اس 9.3.2 برای آیفون - iOS 9.3.2 " مراجعه کنید و با توجه به مدل آیفون ، سیستم عامل مورد نظر را دانلود کنید .
در این مرحله باید گوشی را به حالت DFU Mode ببرید . میتوانید ویدیویی زیر را برای آموزش بردن گوشی به حالت DFU Mode تماشا کنید . 
 
 
همچنین میتوانید آموزش کامل بردن گوشی به حالت DFU Mode را در پست " آموزش بردن گوشی به حالت DFU و Recovery " بخوانید . 
حال باید گوشی را به کامپیوتر وصل کنید و نرم افزار آيتونز را باز کنید . با گرفتن دکمه Shift در ویندوز و گرفتن دکمه Alt در مکینتاش ، آدرس فایل iOS 9.3.2 ای که دانلود کرده اید را بدهید و بر روی گزینه Restore کلیک کنید . سپس منتظر باشید تا گوشی بالا بیاید .
امتياز دهيد:
3
نصب آی او اس ۱۰ بدون نیاز به ثبت UDID
آیا آیفون ۷ دکمه هوم خواهد داشت ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.