ورود / ثبت نام

ورود

اپل واچ ۲ چه زمانی ارائه خواهد شد ؟

اپل واچ ۲ چه زمانی ارائه خواهد شد ؟
گمانه زنی های زیادی برای ارائه اپل واچ ۲ به همراه سیم کارت میشود . این حدس و گمان ها در زمان کنفرانس ۲۱ آپریل ۲۰۱۶ به اوج خود رسید و همه منتظر ارائه اپل واچ ۲ بودند . اما در آن کنفرانس خبری از اپل واچ ۲ نشد . حال گمانه زنی ها و پیش بینی ها مجددا خبر از ارائه اپل واچ ۲ همزمان با آيفون ۷ میدهد . همه منتظر ارائه این ماژول پوشیدنی محبوب در اوایل پاییز هستند . 
اطلاعات ارائه شده از سمت دیجی تایمز خبر از ارائه قطعات تولیدی توسط تولیدکنندگان تا آخر تابستان میدهد . معمولا اپل برای تولید یک محصول جدید ، یک بازه ۳ ماهه را برای دریافت قطعات قرار میدهد و تولید کنندگان موظف هستند تا قطعات تولیدی محصول جدید را ارائه کنند . این بازه زمانی برای اپل واچ ۲ سه ماهه تابستان سال ۲۰۱۶ تعیین شده است . 
با توجه به اخبار منتشر شده در گذشته باید منتظر ارائه اپل واچ ۲ با اینترنت همراه باشیم تا این گجت پوشیدنی هم به عنوان یک ماژول مستقل عمل کند . فعلا بسیاری از کاربردهای اپل واچ فقط  در زمانی در دسترس میباشد که آیفون نیز در کنار آن باشد و با پشتیبانی اپل واچ از سیم کارت ، این وابستگی رفع خواهد شد و کابران به راحتی میتوانند از این ماژول دوست داشتنی نهایت استفاده را ببرند . 
با توجه به مشکلات زیادی که برای اپل در ارائه اپل واچ به وجود آمد ، اینبار اپل دریافت قطعات داخلی را بسیار سختگیرانه کرده است و منوط به گذشتن از تست های زیادی کرده است . 
NIC | مرجع تخصصی فروش محصولات اپل
فروش آنلاین کلیه محصولات اپل و برترین برندهای لوازم جانبی اپل
 
PriceListWatchEdition.jpg

خرید ساعت اپل واچ با ارزانترین قیمت در بازار

اپل واچ  -  خرید ساعت اپل  - لوازم جانبی اپل واچ

امتياز دهيد:
3
باز هم کدهای macOS Sierraنشان ازحضور OLED در مک بو...
چه نرم افزارهایی را میتوان از iOS 10 حذف کرد ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.