ورود / ثبت نام

ورود

باز هم کدهای macOS Sierraنشان ازحضور OLED در مک بوک دارد

باز هم کدهای macOS Sierraنشان ازحضور OLED در مک بوک دارد
در چند ماه گذشته اخبار زیادی پیرامون تغییر وضعیت دکمه های FN منتشر شده است . بسیاری از کارشناسان از ارائه مک بوک های جدید با نوار OLED در اواخر سال 2016 میگویند . از طرفی اپل طی چند روز گذشته و در کنفرانس WWDC 2016 دست به انتشار نسخه جدید مکینتاش با نام macOS Sierra زده است . حال اخباری مطرح شده است که از وجود کدهایی در سیستم عامل جدید برای حمایت از دکمه های OLED خبر میدهد . 
بر اساس اطلاعات ارائه شده ، کدهای جدیدی با ارجاع های متفاوت ارائه شده است . تنظیمات این کدهای جدید هم از طریق System Preferences قابل دسترسی است . این کدها با نام های kHIDUsage_LED و kHIDUsage_LED-DoNotDisturb و ... در سورس نرم افزاری سیستم عامل مکینتاش قرار دارد . 
از جمله موارد دیگری که میتوان به آن ها اشاره کرد ، روشن و یا خاموش بودن کلیدهای Caps Lock، Camera On and Off، Call Pickup، Fast Forward، Mute، Night Mode، Pause و Play اشاره کرد . 
با توجه به اینکه اپل سیستم عامل های خود را یکساله ارائه میکند و پس از آن نسخه جدیدتر را رونمایی میکند ، به طور قطع نیمتون گفت که مک بوک های آينده مجهز به این تکنولوژی خواهند بود . پیش تر و در سال 2013 اپل در سورس سیستم عامل iOS 7 از اثرانگشت پشتیبانی میکرد ، اما در زمان ارائه آيفون ۵ خبری از اثرانگشت نبود . 
امتياز دهيد:
5
تلگرام آپدیت شد | چه ویژگی های جدیدی اضافه شده است
اپل واچ ۲ چه زمانی ارائه خواهد شد ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.