ورود / ثبت نام

ورود

آیپد پرو ۹.۷ اینچی چه نتایجی را در بنچمارک به دست آورد ؟

آیپد پرو ۹.۷ اینچی چه نتایجی را در بنچمارک به دست آورد ؟

وب سایت AnandTech اینبار به تحلیل آیپد پرو ۹.۷ اینچی رو آورده است و جدیدترین تبلت ۱۰ اینچی اپل را مورد بررسی و تحلیل موشکافانه قرار داده است . بنچمارک های به دست آمده از این گجت ۱۰ اینچی حکایت از بهتر عمل کردن آن نسبت به سایر رقبا میباشد . در این تست آیپد پرو ۱۲ اینچی هم حضور داشت که در بعضی از موارد با وجود ۲ برابر بودن رم نسبت به آیپد پرو ۹.۷ اینچی ، از عملکرد ضعیف تری نسبت به برادر کوچک تر خود نشان داد . 

 

مشخصات آیپد پرو ۹.۷ اینچی و نتایج بنچمارک آن نسبت به سایر برندها

 

همان طور که در اولین بنچمارک میبینید ، آيپد پرو ۹.۷ اینچی با اختلاف بسیار کمی نسبت به آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی در رده دوم ایستاده است و سایر رقبا با اختلاف فاحشی در رده های بعدی قرار دارند . اولین بنچمارک مربوط به سرعت عملکرد هر دستگاه و گجت در اینترنت دارد . 

دومین تستی که مورد بررسی قرار گرفته است ، سرعت عملکرد تبلت ها در اجرای بازی های سنگین میباشد . در این بنچمارک که به صورت Off Screen ( بدون در نظر گرفتن اندازه و پیکسل تصویر ) صورت گرفته است ، آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی در رتبه اول و گوگل در رتبه دوم و نهایتا آیپد پرو ۹.۷ اینچی در رتبه سوم قرار گرفته است . 

 

مشخصات آیپد پرو ۹.۷ اینچی و نتایج بنچمارک آن نسبت به سایر برندها

 

و اما سومین و آخرین موردی که توسط این وب سایت مورد بررسی قرار گرفته است و نشان از قدرت عملکرد آیپد پرو ۹.۷ اینچی میدهد ، سرعت عملکرد این گجت در نوشتن در حافظه داخلی میباشد . به نتایج بنچمارک به دقت نگاه کنید و فاصله و قدرت محصولات اپل نسبت به سایر برندها را حس کنید . سرعت عملکرد نوشتن در حافظه داخلی آيپد پرو ۹.۷ اینچی حتی از برادر بزرگتر خود هم بسیار بیشتر است و اختلاف فاحشی را نسبت به سایر رقبا رقم زده است . از تمام این موارد که بگذریم ، به تفاوت سرعت عملکرد محصولات اپل نسبت به سایر برندها دقت کنید . حال شاید کمی از دلیل گران بودن محصولات اپل نسبت به سایر برندها را درک کنیم . 

 

مشخصات آیپد پرو ۹.۷ اینچی و نتایج بنچمارک آن نسبت به سایر برندها

 

 

امتياز دهيد:
1
تحلیلگران از رکوردشکنی آیفون ۷ میگویند
تماشا کنید |‌ویدیوهای ۱۶ ثانیه ای کمپین Shot on iP...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.