ورود / ثبت نام

ورود

تحلیلگران از رکوردشکنی آیفون ۷ میگویند

تحلیلگران از رکوردشکنی آیفون ۷ میگویند

در روزهای اخیر بسیاری از سهامداران شرکت اپل رو به فروش سهامشان آورده اند و میخواهند قبل از رونمایی از آیفون ۷ ، شراکت خودشان را با این غول تکنولوژی به پایان برسانند . یکی از دلایل اصلی این سهامداران افت بی سابقه ارزش هر سهم شرکت اپل میباشد که در ۳ ماهه اول سال ۲۰۱۶ رخ داد . از طرفی اخبار و شایعات زیادی پیرامون آیفون ۷ به بیرون درز کرده است که حکایت از عدم تغییرات کلی در ظاهر آن دارد و همین اخبار نیز موجب دلسردی این سهامداران شده است . اما بسیاری از تحلیلگران بر خلاف این افراد ، پیش بینی فروش خوبی از آيفون ۷ را در چارت هایشان طراحی کرده اند . 

تیم لانگ ، معتقد است که آیفون ۷ از فروش فوق العاده ای برخوردار خواهد بود و یک رکورد جاودانه را برای اپل خلق خواهد کرد . این در حالی است که سایر تحلیلگران فروش میلیونی اپل را برای سال ۲۰۱۷ و مطابق با دهمین سالگرد رونمایی از آیفون ۲جی میدانند . 

 

آیفون ۷ اپل

 

تحلیل گر BMO Capital Markets معتقد است که در حال حاضر  ۲۵ درصد صاحبان آیفون آماده عوض کردن گوشی‌های خود هستند و این یعنی عددی حدود ۱۲۰ میلیون نفر . این پیش بینی تیم لانگ با تعداد سفارش های قطعات آیفون ۷ نیز همخوانی دارد و از تصمیمات تیم کوک برای سفارش بیش از اندازه آيفون ۷ حمایت میکند . به نظر میرسد قرارداد آيفون های ۲ ساله رو به اتمام است و همین موضوع باعث پیش بینی این عدد رویایی از سمت لانگ شده است . تیم کوک معتقد است آیفون ۷ با ویژگی های جدیدش را نمیتوانید از زندگیتان حذف کنید . 

 

آیفون ۷ اپل

 

در سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۵ اپل به رکورد فروش ۷۴.۸ میلیون آيفون دست پیدا کرده بود که برای گذر از این آمار فروش خودش را آماده میکند . طبق قراردادهای رو به اتمام آيفون ها ، بعید نیست این عدد افزایش پیدا کند .

 

 

 

امتياز دهيد:
3
معرفی یکی از بهترین نرم افزار ویرایش عکس
آیپد پرو ۹.۷ اینچی چه نتایجی را در بنچمارک به دست ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.